Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tekken X Street Fighter

Prace nad Tekken X Street Fighter zostały wstrzymane

Jakub Mirowski, 24 kwietnia 2016, 11:50

Po niemal sześciu latach od zapowiedzi gry Tekken X Street Fighter firma Bandai Namco ogłosiła, że prace nad bijatyką zostały wstrzymane. Powodem ma być niedawny debiut Street Fighter V oraz zapowiedziana jeszcze na ten rok premiera Tekkena 7.

Tekken X Street Fighter nadal w produkcji

Renox, 14 lipca 2015, 11:00

Katsuhiro Harada z firmy Bandai Namco przyznał podczas jednego z wywiadów, że zapowiedziana w 2010 roku gra Tekken X Street Fighter cały czas znajduje się w produkcji. Jednak i tym razem zabrakło konkretów na temat choćby przypuszczalnej daty premiery kolejnej części wirtualnych bijatyk.

Katsuhiro Harada: Tekken X Street Fighter nadal powstaje

Jakub Mirowski, 26 lipca 2014, 15:45

Katsuhiro Harada, twórca serii bijatyk Tekken, zapewnił podczas tegorocznego Comic-Conu, że zapowiedziany cztery lata temu Tekken X Street Fighter nie został anulowany, mimo że od bardzo długiego czasu nie mieliśmy wiadomości na temat tego tytułu.

Street Fighter V w 2018 roku. Tekken X Street Fighter nadal w produkcji

qjin, 6 sierpnia 2013, 10:49

Producent z firmy Capcom zdradził, że proces tworzenia piątego Street Fighter będzie długi i żmudny, a gry nie należy spodziewać się przed 2018 rokiem. Z innego źródła wiemy, że Tekken X Street Fighter, bijatyka uważana za „martwą”, nadal jest w produkcji.

Wieści ze świata (PlayStation All-Stars Battle Royale, Tekken X Street Fighter) 5/8/13

Sarge, 5 sierpnia 2013, 11:50

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do PlayStation All-Stars Battle Royale, procesie dewelopingu bijatyki Tekken X Street Fighter, a także otwarciu oddziału studia CD Projekt Red w Krakowie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

5 gier, które chciałbym zobaczyć na tegorocznym E3

Czarny Wilk, 8 czerwca 2013, 19:10

Jest kilka tytułów, na które czekam od dawna. Tytułów, których los jest niepewny, które już dawno powinny były się ukazać, a tymczasem w eterze panuje cisza. E3 zawsze wiążę się dla mnie z nadzieją, że może w końcu twórcy przerwą zmowę milczenia i w końcu je pokażą.

Wieści ze świata (Sniper Elite V2, EverQuest, Prince of Persia) 18/4/12

Sarge, 18 kwietnia 2012, 13:20

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybach sieciowych w pecetowej wersji Sniper Elite V2, statystykach EverQuest po przejściu na model free to play, kodzie źródłowym Prince of Persia, a także dodatkach DLC do gry Tekken X Street Fighter.

Street Fighter X Tekken najwcześniej w 2012 roku

Sarge, 26 lipca 2010, 15:02

Zapowiedź dwóch bijatyk, w których wojownicy Street Fightera zmierzą się z postaciami z Tekkena, była chyba największym wydarzeniem dla graczy na tegorocznej imprezie Comic-Con. Takiego crossovera jeszcze nie było, wobec czego już teraz wiele osób wyczekuje na te dwa tytuły z niecierpliwością. Jak się jednak okazuje, na premiery przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Street Fighter kontra Tekken w dwóch oddzielnych grach

Adrian Werner, 25 lipca 2010, 13:46

Firma Capcom już nie raz stawiała własnych ulicznych wojowników przeciwko gwiazdom innych światów. Po starciach z m.in. SNK oraz Marvel Comics przyszedł wreszcie czas na Namco. A będzie to bitwa prawdziwie epickim rozmiarów, gdyż postacie Street Fightera zmierzą się z wojownikami z Tekkena w aż dwóch oddzielnych produkcjach.