Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Oxenfree

Half-Life z nowym patchem, darmowy weekend z Mortal Kombat 11 i inne wieści

AlexB, 10 października 2019, 16:06

Dziś piszemy o patchu do oryginalnego Half-Life'a, halloweenowym wydarzeniu w klimatach Stranger Things w Rocket League, sprzedaży Oxenfree i darmowym weekendzie z Mortal Kombat 11. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Oxenfree za darmo w Epic Games Store. The Witness następny w kolejce

Entelarmer, 21 marca 2019, 18:26

Gra Oxenfree jest już dostępna za darmo w Epic Games Store. To kolejny tytuł udostępniony w ramach trwającej promocji sklepu firmy Epic Games. Następny będzie logiczny The Witness, którego użytkownicy platformy otrzymają za dwa tygodnie.

Slime Rancher za darmo w Epic Games Store. Oxenfree za dwa tygodnie

Serek, 7 marca 2019, 17:40

Gra Slime Rancher jest od dzisiaj dostępna za darmo w Epic Games Store. Za dwa tygodnie gracze otrzymają przygodówkę Oxenfree. Wszystko to za sprawą trwającej do końca 2019 roku promocji na platformie Epic Games.

Klimatyczne Oxenfree do zdobycia za darmo

Vergil, 19 grudnia 2017, 15:49

Przez najbliższe dwa dni na wszystkich chętnych czeka darmowy egzemplarz gry Oxenfree – klimatycznej przygodówki utrzymanej w konwencji horroru, opracowanej przez byłych członków zespołu Telltale Games.

Oxenfree – byli pracownicy Telltale Games zapowiadają nową grę

Luc, 3 marca 2015, 17:44

Deweloperzy, którzy opuścili Telltale Games w zeszłym roku nie próżnują. Studio Night School, które wówczas założyli, właśnie ogłosiło swoją pierwszą, samodzielną produkcję – dwuwymiarowy, paranormalny horror o tytule Oxenfree.