Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sid Meier's Civilization Revolution 2

Wieści ze świata (Mighty No. 9, DriveClub, Saints Row Undercover, Civilization: Revolution 2, MXGP 2) 25/1/2016

Draug, 25 stycznia 2016, 13:30

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi trybu hardkorowego w DriveClub, skasowanej grze z serii Saints Row na PSP oraz opóźnieniu premier Mighty No. 9, Sid Meier’s Civilization: Revolution 2 Plus i MXGP 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje mobilne na weekend 28-29 marca (m.in. Call of Duty: Strike Team, XCOM: Enemy Within, BioShock)

Jiker, 28 marca 2015, 13:13

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Call of Duty: Strike Team, XCOM: Enemy Within, BioShock, Civilization Revolution 2, Oddworld: Stranger’s Wrath oraz Syberia.

Civilization Revolution 2 zadebiutowała na smartfonach i tabletach z Androidem

Jiker, 11 listopada 2014, 11:40

Na platformie Google Play zadebiutowała gra strategiczna Civilization Revolution 2. Produkcja studia Firaxis Games, dostępna od lipca na iOS, została udostępniona w cenie około 62 złotych.

Civilization Revolution 2 debiutuje w App Store

Jiker, 2 lipca 2014, 19:05

W App Store zadebiutowała Civilization Revolution 2 – druga odsłona specjalnej odsłony kultowej strategicznej serii, opracowanej pierwotnie z myślą o użytkownikach konsol. Tytuł został od podstaw opracowany z myślą o smartfonach i tabletach, a ego cena to niemal 60 złotych.

Civilization Revolution 2 – zapowiedziano mobilną odsłonę kultowej serii

Jiker, 25 czerwca 2014, 11:07

Firma 2K Games zapowiedziała Civilization Revolution 2 – kontynuację udanej strategii, wchodzącej w skład kultowej serii Sid Meier's Civilization. 2 lipca tytuł zagości na urządzenia mobilnych firmy Apple, a w późniejszym czasie pojawi się też na smartfonach i tabletach z Androidem.