Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hearthstone: Gobliny vs Gnomy

Hearthstone, Grand Theft Auto: Chinatown Wars i inne – przegląd najlepszych gier grudnia na Androida

Adrian Werner, 11 stycznia 2015, 12:47

Przed Wami omówienie najlepszych produkcji, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Znajdziecie wśród nich m.in. RPG-i Shadowrun: Dragonfall i Dragon Quest III, karciankę Hearthstone, przygodówkę 80 Days oraz zręcznościówkę Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

Hearthstone zadebiutował na tabletach z Androidem

Jiker, 18 grudnia 2014, 08:04

Na tabletach z systemem Android zadebiutowała wreszcie karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft. Produkcja studia Blizzard Entertainment, wydana wcześniej na pecety i iPada, dostępna jest w modelu free-to-play.

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy - dziś premiera w Europie

Góral, 9 grudnia 2014, 10:38

Dziś na europejskich serwerach zadebiutować ma nowy dodatek do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, zatytułowany Gobliny vs Gnomy. Rozszerzenie wprowadzi do zabawy 120 kolejnych kart, tryb widza, a także nowego stronnika (mechy).

Premiery gier w Polsce + Ryk Premier (8-12 grudnia 2014)

Hed, 8 grudnia 2014, 15:00

Rok powoli zmierza do końca, co nie oznacza, że zabraknie ciekawych premier. W tym tygodniu wyjdą między innymi: Lara Croft and the Temple of Osiris, The Talos Principle, czy Hearthstone: Gobliny vs Gnomy.

Gobliny vs Gnomy – dodatek do Hearthstone zadebiutuje 9 grudnia

Entelarmer, 3 grudnia 2014, 12:05

9 grudnia na PC i urządzenia z systemem iOS ukaże się nowe rozszerzenie do Hearthstone: Heroes of Warcraft, zatytułowane Gobliny vs Gnomy. Oprócz nowych kart do zdobycia lub stworzenia dodatek wprowadzi m.in. tryb obserwatora oraz nowy rodzaj stronnika.

Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard zapowiada dodatek Gobliny vs Gnomy

Ender, 8 listopada 2014, 00:24

Podczas konwentu BlizzCon 2014 firma Blizzard zapowiedziała nowy dodatek dla sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft, który zatytułowany został Gobliny vs Gnomy. Gracze otrzymają 120 nowych kart, związanych tematycznie z odwieczną rywalizacją pomiędzy goblinami a gnomami. Rozszerzenie zadebiutuje w grudniu tego roku.

Hearthstone: Heroes of Warcraft jeszcze w tym roku na Androidzie

Jiker, 23 października 2014, 07:33

Firma Blizzard oznajmiła, że Hearthstone: Heroes of Warcraft zadebiutuje na tabletach z systemem Android przed końcem 2014 roku. Jednocześnie poinformowano, że premiera edycji dedykowanych iPhone'owi i smartfonom z Androidem opóźni się - dojdzie do niej najwcześniej na początku 2015 roku.

Hearthstone – w kolejnym dodatku pojawi się ponad 100 nowych kart

Renox, 1 października 2014, 10:26

Jason Chayes ze studia Blizzard Entertainment ujawnił, że już wkrótce Hearthstone: Heroes of Warcraft otrzyma spore rozszerzenie, które przyniesie ze sobą paczkę ponad 100 dodatkowych kart do gry. Co więcej, deweloperzy intensywnie myślą o tworzeniu kolejnej zawartości.

Hearthstone – wersje na Androida i iPhone'a jeszcze w tym roku

Adrian Werner, 7 września 2014, 10:01

Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało, że pracuje nad nowym dodatkiem do karcianki Hearthstone, który wprowadzi do gry ponad setkę nowych kart. Ponadto twórcy zdradzili, że wersje produkcji na Androida i iPhone'a ukażą się jeszcze w tym roku.

Hearthstone: Heroes of Warcraft na iPada debiutuje na świecie. Gra dostępna w całości po polsku

Jiker, 17 kwietnia 2014, 11:32

Po dwóch tygodniach od tzw. soft-launchu w Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii, karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft zaliczyła oficjalny debiut na platformie App Store. Produkcja studia Blizzard Entertainment, dedykowana posiadaczom kilku najnowszych edycji iPada, została udostępniona w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Co ciekawe, tytuł doczekał się pełnej, polskiej wersji językowej (przetłumaczone napisy i dubbing), co należy uznać za nie lada gratkę.