Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Guitar Hero II

Nadciąga Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rock Alone, 26 maja 2010, 10:15

Najnowsza produkcja z serii Guitar Hero została oznaczona podtytułem Warriors of Rock. W takiej postaci gra trafiła do sklepu amazon.com. W tej chwili pozostaje jednak pytanie czy mówimy tutaj o Guitar Hero 6, o którym było już wiadomo od jakiegoś czasu, czy też jest to może zupełnie nowy tytuł.

Prace nad Guitar Hero 7 i Band Hero 3 już w toku?

Rock Alone, 17 maja 2010, 10:41

Ostatnimi czasy o wielu tytułach dowiadujemy się od deweloperów, którzy w swoich CV załączają bardzo ciekawe informacje. W ten właśnie sposób w nasze ręce trafiła wiadomość o Guitar Hero 7 i Band Hero 3.

Pierwsze konkrety na temat Guitar Hero 6

Adrian Werner, 15 maja 2010, 12:53

Pomimo silnego eksploatowania marki Guitar Hero wciąż cieszy się ona wielką popularnością. Activision ani myśli zwalniać tempa produkcji i na końcówkę roku szykuje szóstą część cyklu. Najnowszy numer The Official Xbox Magazine przyniósł trochę konkretów na temat tej produkcji.

Guitar Hero: Red Hot Chili Peppers w planach Activision?

Hed, 2 maja 2010, 13:07

Firma Activision najwyraźniej rozważa możliwość stworzenia kolejnej „tematycznej” odsłony Guitar Hero, tym razem poświęconej zespołowi rockowemu Red Hot Chili Peppers. Tak przynajmniej wynika z doniesień serwisu Kotaku, powołującego się na sondaż, w którym wydawca bada zainteresowanie odbiorców właśnie produkcją o kalifornijskiej kapeli.

Nadchodzą nowe gry z cyklu Guitar Hero

Jiker, 12 lutego 2009, 11:32

Wczorajsza konferencja Activision Blizzard obrodziła w sporą ilość istotnych informacji. Kolejną jest zapowiedź następnych produkcji z cyklu Guitar Hero, mających trafić do sprzedaży w 2009 roku.

Activision o planach związanych z cyklem Guitar Hero

Jiker, 16 września 2008, 12:13

Firma Activision Blizzard zabrała głos w sprawie przyszłości cyklu Guitar Hero. Jednym z głównych założeń długoterminowego planu ma być zwiększenie liczby wydawanych tytułów oraz dodatków powiązanych z tą serią. Informacje przedstawił Mike Griffith, prezes koncernu.

Raczej nie zobaczymy (i nie usłyszymy) Led Zeppelin w grze muzycznej

Elrond, 6 lipca 2008, 20:00

Wraz z pojawieniem się na rynku gier muzycznych w rodzaju Guitar Hero czy też Rock Band, tuzy muzyki "zwietrzyły" nowy sposób na dotarcie do słuchaczy. Niedawno ukazała się Guitar Hero dedykowana zespołowi Aerosmith, w przyszłym roku na rynek zawita wydanie poświęcone Metallice, a wieści głoszą, iż Activision prowadzi zaawansowane rozmowy z Van Hallen.

Stworzymy własne utwory w Guitar Hero 4?

vampire, 13 maja 2008, 12:24

W poście użytkownika SolidSnakex na forum NoeGAF możemy przeczytać o informacjach zawartych w czerwcowym numerze amerykańskiego magazynu Game Informer. Między innymi podane zostały szczegóły dotyczące Guitar Hero 4. Jedną z nowości ma być możliwość tworzenia własnych utworów, a następnie udostępniania ich innym graczom poprzez GH Tunes.

Guitar Hero IV z większą liczbą instrumentów

Jiker, 22 kwietnia 2008, 14:35

Guitar Hero przeżywa aktualnie drugą młodość. Seria sprzedaje się świetnie, a autorzy liczą gigantyczne zyski. Na jednym jednak polu przegrywa wyraźnie z Rock Bandem od Electronic Arts. Chodzi mianowicie o liczbę instrumentów, na których można odegrać poszczególne piosenki. Czwarta odsłona GH powinna to jednak zmienić, o czym poinformował właśnie prezes koncernu Activision.

Czy utwory Def Leppard trafią do Guitar Hero IV?

Jiker, 28 marca 2008, 09:24

Guitar Hero IV pozostaje dla nas wielką niewiadomą. W chwili obecnej wszystkie siły przerobowe firm Neversoft oraz Activision zostały bowiem rzucone do produkcji Guitar Hero: Aerosmith. Od czasu do czasu przebijają się jednak do sieci różnego rodzaju plotki, mogące sugerować m.in. zawartość GH IV. Tak jest i w tym przypadku.

Guitar Hero: Aerosmith z utworami innych kapel

Jiker, 27 marca 2008, 11:34

Oficjalna zapowiedź najnowszej odsłony cyklu Guitar Hero – specjalnej edycji poświęconej kultowemu zespołowi rockowemu Aerosmith – pociągnęła za sobą szereg wątpliwości, czy aby skupienie się na twórczości jednego tylko zespołu wyjdzie produkcji na dobre. Wiele wskazuje jednak na to, że były to obawy przedwczesne, o czym stara się przekonać gitarzysta Aerosmith, Joe Perry.

Gibson kontra firmy związane z Rock Band i Guitar Hero

Von Zay, 25 marca 2008, 14:13

Ciąg dalszy sporu pomiędzy Gibson Guitar i Activision. Legendarny producent gitar nie poprzestał na pozwaniu wydawcy serii Guitar Hero i rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę akcję wymierzoną przeciwko sklepom, a do tego przymierza się do ataku na firmy związane z siostrzaną grą – Rock Band.

Guitar Hero powodem sporu pomiędzy Activision a Gibson Guitar

Jiker, 13 marca 2008, 11:38

Cykl Guitar Hero łamie patenty popularnego producenta gitar, firmy Gibson Guitar? Wiele wskazuje na to, że taka sytuacja rzeczywiście ma miejsce. Activision nie do końca wierzy w tłumaczenia kultowego wytwórcy instrumentów muzycznych i zwraca się do amerykańskiego sądu o rozstrzygnięcie sporu.

Activision zapowiada Guitar Hero: Aerosmith

Metatron, 15 lutego 2008, 20:14

Guitar Hero III to jeden z bestsellerów ubiegłego roku. Trudno się więc dziwić, że Activision pragnie maksymalnie wykorzystać tę markę. Wygląda na to, że jedna gra z serii w roku to dla wydawcy za mało, dlatego też nie poprzestanie na Guitar Hero IV, ale wcześniej wyda inną, tym razem tematyczną produkcję.

Activision rejestruje nazwę Guitar Hero: On Tour

Przemysław Zamęcki, 28 stycznia 2008, 12:55

Seria Guitar Hero bije na świecie rekordy popularności. Ekspansja w nowe, dotychczas niezdobyte rejony trwa w najlepsze, czego znakomitym przykładem jest znajdująca się obecnie w produkcji gra przeznaczona dla kieszonsolki Nintendo DS.

Miliard dolarów Guitar Hero

Przemysław Zamęcki, 22 stycznia 2008, 11:43

Koncern Activision poinformował, iż marka Guitar Hero, której pierwsza część półki sklepowe ujrzała w listopadzie 2005 roku, do tej pory sprzedała się w ilości czternastu milionów egzemplarzy oraz wygenerowała przychód rzędu 1 miliarda dolarów w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

Guitar Hero bez gitary i konsoli

Metatron, 9 stycznia 2008, 19:45

Odbywające się właśnie w Las Vegas targi CES to prawdziwe święto dla miłośników gadżetów i nowinek technicznych. Wśród nich znaleźć można naprawdę pomysłowe urządzenia niejednokrotnie związane z branżą gier. Jednym z nich jest produkt firmy Jada Toys, który najlepiej można określić jako Guitar Hero bez gitary i konsoli.

Guitar Hero II w wersji bez gitary wkrótce w Europie

Metatron, 4 stycznia 2008, 11:09

Jak poinformował serwis IGN, 25 stycznia na brytyjskie półki sklepowe trafi Guitar Hero II na X360 w wersji bez dołączanej gitary. Niewykluczone jest, że gra w tej edycji ukaże się również w innych europejskich krajach.

Udostępniono kolejną paczkę utworów do Guitar Hero II

Jiker, 2 grudnia 2007, 15:04

Firma Harmonix nie zapomniała o drugiej odsłonie cyklu Guitar Hero i jej fanach. W ramach usługi Xbox Live wydała właśnie kolejną paczkę utworów przeznaczoną do ostatniej swojej pozycji wydanej przy współpracy z RedOctane. Dodatek otrzymał nazwę Indie Label Pack II.

Zestaw dwóch pierwszych części Guitar Hero już w sklepach

Misiek, 9 listopada 2007, 11:50

Koncern Activision ogłosił, że w sklepach pojawił się już zestaw składający się z Guitar Hero oraz Guitar Hero II, dedykowany PlayStation 2. To dobra okazja dla tych posiadaczy konsol Sony, którzy nie posiadają jeszcze dwóch pierwszych części serii, a chcieliby nadrobić zaległości.

Guitar Hero w najnowszym odcinku serialu South Park

Metatron, 6 listopada 2007, 12:01

Stworzenie odcinka South Park parodiującego World of Warcraft przyniosło twórcom serialu nagrodę Emmy. Trudno więc się dziwić, że postanowili przygotować kolejny epizod, którego akcja będzie kręcić się wokół gry. Nie będzie to już jednak MMO, ale zupełnie inna, również niezwykle popularna produkcja – Guitar Hero.

Jubileuszowe nagrody Golden Joystick rozdane - Gears of War wielkim zwycięzcą

Jiker, 28 października 2007, 19:58

Blisko cztery miesiące musieliśmy czekać na rozstrzygnięcie jednego z najstarszych plebiscytów poświęconych rynkowi elektronicznej rozrywki. W piątek, późnym wieczorem po raz dwudziesty piąty rozdane zostały doroczne nagrody Golden Joystick!

Utwory z Guitar Hero już dostępne do pobrania

Misiek, 24 października 2007, 14:30

W poprzednim tygodniu informowaliśmy Was, że utwory z serii Guitar Hero już wkrótce mają być dostępne w internecie do ściągnięcia (oczywiście po uiszczeniu stosownej opłaty). I rzeczywiście – właśnie umieszczono je w serwisie iTunes.

Piosenki z Guitar Hero będzie można ściągnąć

Misiek, 19 października 2007, 11:04

WaveGroup, zespół muzyków, który nagrywał i opracowywał piosenki w Guitar Hero, Guitar Hero 2 oraz Guitar Hero: Rocks The 80s zapowiedział, że wszystkie utwory z tych tytułów już wkrótce będą dostępne w internecie do ściągnięcia.

Trzy metalowe utwory do Guitar Hero II w ofercie Xbox LIVE Marketplace

Metatron, 20 września 2007, 11:15

Pomimo dość wysokiej ceny, dodatkowe piosenki do Guitar Hero II na X360 cieszą się ogromną popularnością. Trudno się więc dziwić, że twórcy dbają o to, by co jakiś czas udostępniać kolejne tytuły. Tym razem przygotowano pakiet, który zainteresować może fanów cięższego brzmienia, a przede wszystkim miłośników metalcore’owego grania.