Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wild

Ekskluzywna gra Sony anulowana po 7 latach produkcji

Szarmancki, 20 sierpnia 2021, 20:34

Jak podaje popularny insider Jeff Grubb - ekskluzywny tytuł Wild od Sony został anulowany po 7 latach produkcji. Zespół, który pracował nad grą, dodatkowo przyznał, że Wild było w pełni ukończone.

Twórca Raymana odchodzi z branży gier. BG&E 2 ma się dobrze

Paweł Musiolik, 18 września 2020, 17:19

Michel Ancel, twórca serii Rayman i Beyond Good & Evil, ogłosił dzisiaj, że przechodzi na emeryturę. Nie musimy się martwić o jego projekty, są w dobrych rękach.

Zapomniany exclusive z PS4 powróci na PS5

Aquma, 20 kwietnia 2020, 09:45

Na stronie WiLD – survivalowej produkcji tworzonej przez studio założone przez Michaela Ancela – pojawiły się nowe grafiki koncepcyjne. Może to oznaczać, że tytuł, który został zapowiedziany w 2014 roku i miał pojawić się na PS4, trafi na kolejną generację konsol.

WiLD - nowy screen potwierdza trwające prace nad projektem

Adrian Werner, 28 stycznia 2017, 09:12

Projektant Michel Ancel postanowił uspokoić fanów niepokojących się o losy projektu WiLD. Twórca zapewnił, że gra wciąż znajduje się w produkcji, i opublikował nowy screen.

Paris Games Week – nowy gameplay z WiLD prezentuje zdolności szamana

Maiman, 27 października 2015, 21:11

WiLD, czyli pierwsza gra Wild Sheep Studios, został zaprezentowany w trakcie trwających targów Paris Games Week. Twórcy przedstawili mechanikę gry i omówili związane z nią możliwości.

Twórca serii Rayman i Beyond Good & Evil zapowiada WiLD – MMO ze światem wielkości Europy

luckie, 12 sierpnia 2014, 22:29

Michel Ancel wraz ze swoim studiem Wild Sheep pracuje nad grą WiLD – ciekawym MMO ze światem wielkości Europy. Gracze będą mogli wcielić się w ludzi lub zwierzęta i samemu decydować, na czym ma polegać ich przygoda. Tytuł ukaże się ekskluzywnie na PlayStation 4.