Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Talos Principle

Twórcy Serious Sam kupieni przez Devolver Digital

qjin, 21 października 2020, 19:03

Studio Croteam, twórcy serii Serious Sam, zostało kupione przez firmę Devolver Digital. W planach jest nie tylko dalszy rozwój popularnego cyklu strzelanek, ale także wydanie gry The Talos Principle 2.

The Talos Principle za darmo w Epic Games Store

Serek, 29 grudnia 2019, 17:13

Dziś z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store można za darmo zdobyć grę The Talos Principle, w której rozwiążecie mnóstwo zagadek logicznych. To już przedostatnia gra objęta promocją.

The Talos Principle 2 - nieoficjalna zapowiedź gry logicznej Croteamu

Makek, 20 maja 2016, 15:31

Dziś w nocy, w ramach odbywających się w Szwecji targów Nordic Game 2016, miała miejsce konferencja studia Croteam, podczas której nieoficjalnie zapowiedziano kontynuację nowatorskiej gry logicznej – The Talos Principle.

The Talos Principle: Deluxe Edition wyjdzie na PS4 13 października

Renox, 30 lipca 2015, 20:15

Pierwszoosobowa gra logiczna The Talos Principle zadebiutuje w wersji na konsolę PlayStation 4 13 października bieżącego roku. Wydanie to zatytułowane zostało The Talos Principle: Deluxe Edition, ponieważ w środku gracze znajdą również wydany wcześniej dodatek DLC - Road to Gehenna.

Wieści ze świata (The Talos Principle, Disney Infinity 3.0, Microsoft) 9/7/15

luckie, 9 lipca 2015, 13:16

Dziś piszemy m.in. o rozszerzeniu do gry logicznej The Talos Principle, dacie premiery Disney Infinity 3.0 oraz zwolnieniach w firmie Microsoft. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Talos Principle - najlepsza gra logiczna zeszłego roku zadebiutowała na Androidzie

Adrian Werner, 30 maja 2015, 12:25

W usłudze Google Play zadebiutowało The Talos Principle, czyli konwersja jednej z najlepszych gier zeszłego roku. Produkcja wymaga posiadania sprzętu z układami Nvidia Tegra K1 lub X1.

The Talos Principle - zapowiedziano dodatek Road to Gehenna

Jakub Mirowski, 25 marca 2015, 09:40

Studio Croteam zapowiedziało, że na wiosnę do graczy trafi dodatek do gry The Talos Principle, zatytułowany Road to Gehenna. Rozszerzenie wprowadzi nowego bohatera oraz łamigłówki, które twórcy określają jako najbardziej złożone i wymagające.

Niedziałająca winda w nielegalnych kopiach The Talos Principle

Entelarmer, 29 grudnia 2014, 10:20

Studio Croteam ponownie zaskoczyło piratów nietypowym zabezpieczeniem. W pirackiej wersji The Talos Principle w pewnym momencie niemożliwe staje się korzystanie z windy, co skutecznie uniemożliwia kontynuowanie gry.

Premiery gier w Polsce + Ryk Premier (8-12 grudnia 2014)

Hed, 8 grudnia 2014, 15:00

Rok powoli zmierza do końca, co nie oznacza, że zabraknie ciekawych premier. W tym tygodniu wyjdą między innymi: Lara Croft and the Temple of Osiris, The Talos Principle, czy Hearthstone: Gobliny vs Gnomy.

The Talos Principle grą logiczną od twórców serii Serious Sam

Góral, 11 czerwca 2014, 11:29

Studio Croteam pracuje obecnie nad pierwszoosobową grą logiczną The Talos Principle. Tytuł zaoferuje ponad 120 zróżnicowanych łamigłówek i ukaże się jesienią bieżącego roku na komputerach PC i konsoli PlayStation 4. Co ciekawe, produkcja wykorzysta technologię skanowania otoczenia, której odpowiedniki stosowane są przy produkcji dwóch polskich projektów - Get Even i The Vanishing of Ethan Carter.