Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gauntlet (2014)

Gauntlet otrzyma nowy tryb i szereg poważnych zmian

Góral, 24 maja 2015, 11:35

Studio Arrowhead ujawniło, że pracuje nad dużą aktualizacją gry Gauntlet. Produkcja, która zadebiutowała na komputerach PC w 2014 roku, otrzyma za jakiś czas zupełnie nowy tryb zabawy oraz szereg poważnych zmian.

Gauntlet - nowa wersja klasyka z automatów już dostępna

Jakub Mirowski, 24 września 2014, 10:26

Do sprzedaży trafiła gra Gauntlet, kolejna odsłona serii, którą zapoczątkowała firma Atari w 1985 roku na automatach. Odświeżona wersja tego klasyka prezentuje praktycznie niezmienioną formułę rozgrywki, oprawioną nowoczesną grafiką.

Gauntlet przesunięte na 23 września; zobacz zwiastun z rozgrywką

Góral, 28 sierpnia 2014, 11:12

Nowe wcielenie kultowego dungeon crawlera Gauntlet ukaże się 23 września w cyfrowej dystrybucji na komputerach PC. Pierwotnie tytuł miał trafić na rynek 20 dni wcześniej, ale twórcy potrzebują jeszcze kilkunastu dni na dopieszczenie projektu. W ramach pocieszenia opublikowano nagranie z fragmentami rozgrywki.

Gauntlet ukaże się 3 września. Znamy wymagania sprzętowe

Góral, 20 maja 2014, 13:27

Dzięki karcie gry Gauntlet w sklepie Steam poznaliśmy datę premiery i wymagania sprzętowe nowego wcielenia kultowego dungeon crawlera. Tytuł ukaże się 3 września na komputerach PC. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że produkcja zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej.

Gauntlet - zapowiedziano nową odsłonę kultowej serii dungeon crawlerów

Góral, 17 marca 2014, 16:04

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała nowa odsłonę kultowej serii gier Gauntlet. Tytuł wyprodukowany przez studio Arrowhead Game ukaże się latem w sklepie Steam i zaoferuje cztery klasy postaci, kooperację off- i online, zwiedzanie lochów, emocjonującą walkę z rożnymi przeciwnikami, itd.