Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Last of Us: Left Behind

Wieści ze świata (FIFA 16, Battlefield Hardline, The Last of Us) 21/7/15

luckie, 21 lipca 2015, 14:23

Dziś piszemy m.in. o okładce gry FIFA 16, nowym trybie w Battlefield Hardline oraz ścieżce dźwiękowej z The Last of Us. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dodatek Left Behind do The Last of Us doczeka się samodzielnej wersji

Adrian Werner, 1 maja 2015, 20:21

Studio Naughty Dog i firma Sony ogłosiły, że kończą pracę nad samodzielną wersją Left Behind, czyli fabularnego dodatku do The Last of Us. Produkcja trafi w tym miesiącu na PlayStation 3 i PlayStation 4.

The Last of Us w wersji na PlayStation 4 – hiszpański sklep otwiera pierwsze pre-ordery

Ender, 30 marca 2014, 07:55

Jeden z hiszpańskich sklepów internetowych otworzył zamówienia przedpremierowe na The Last of Us w wersji na PlayStation 4. Według sprzedawcy gra ukaże się w drugiej połowie czerwca. Istnienie portu tytułu zostało ostatnio półoficjalnie potwierdzone przez tureckiego przedstawiciela Sony.

The Last of Us: Left Behind zadebiutowało w PlayStation Store

Góral, 14 lutego 2014, 09:58

W PlayStation Store zadebiutowało rozszerzenie Left Behind do zeszłorocznej przygodowej gry akcji The Last of Us. Tytuł stworzony przez studio Naughty Dog dostępny jest w cenie 59 zł i pozwala wziąć udział w wydarzeniach mających miejsce przed historią ukazaną w "podstawce".

The Last of Us 2 czy nowa marka? W Naughty Dog trwa burza mózgów

qjin, 8 lutego 2014, 12:14

Studio Naughty Dog, po sukcesie The Last of Us, rozpatruje wszystkie możliwości. Jaką grę stworzyć następną? Kontynuację wyróżnionego wieloma nagrodami survival horroru na PlayStation 3 czy może zupełnie nową markę? W zespole trwa burza mózgów, chociaż już od listopada ubiegłego roku wiemy, że powstaje kolejna część docenionej przez graczy i krytyków serii Uncharted.

The Last of Us nie otrzyma więcej fabularnych DLC

qjin, 26 stycznia 2014, 14:20

Studio Naughty Dog poinformowało, że The Last of Us: Left Behind będzie zarazem pierwszym i ostatnim fabularnym DLC do podstawowej wersji gry. Plany firmy nie zakładają żadnych innych dodatków przeznaczonych dla jednego gracza.

The Last of Us: Left Behind na nowych filmach

Draug, 23 stycznia 2014, 12:39

Studio Naughty Dog opublikowało nowe filmy z dodatku Left Behind do gry The Last of Us. Pierwszy z nich jest rozszerzoną wersją cutscenki, której fragment mieliśmy okazję już zobaczyć, natomiast drugi zawiera wypowiedzi aktorek i deweloperów, opowiadających o DLC.

[News zaktualizowany] The Last of Us: Left Behind ukaże się 14 lutego?

Góral, 16 stycznia 2014, 08:39

W amerykańskim PlayStation Store pojawiła się karta dodatku Left Behind do gry The Last of Us. Według niej, tytuł ukaże się w Walentynki, czyli 14 lutego. Niestety ani deweloper (studio Naughty Dog), ani wydawca (koncern Sony) nie zajęli oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

The Last of US: Left Behind – nowe informacje o fabule dodatku i jego cenie

Ender, 13 stycznia 2014, 23:00

W sieci pojawiło się całkiem sporo informacji o pierwszym fabularnym DLC dla gry The Last of US, zatytułowanym Left Behind. Poznaliśmy też sugerowaną cenę dodatku.

Zapowiedziano fabularne DLC do The Last of Us i Uncharted 4 na PlayStation 4

Draug, 15 listopada 2013, 09:16

Podczas eventu z okazji premiery konsoli PlayStation 4 studio Naughty Dog dokonało dwóch ważnych ogłoszeń. Pierwszym jest DLC Left Behind do The Last of Us, które wzbogaci tryb fabularny o nową przygodę z Ellie w roli głównej. Drugim jest ujawnienie prac nad czwartą częścią Uncharted, przeznaczoną na PS4.

The Last of Us – ujawniono plany związane z DLC

qjin, 27 września 2013, 18:52

Studio Naughty Dog podzieliło się szczegółami na temat nadchodzących dodatków DLC do jednej z najlepszych gier tego roku – The Last of Us. Zgodnie z tym, o czym wcześniej informowano, dwa z nich będą dotyczyć trybu wieloosobowego, natomiast pozostały rozbuduje wątek fabularny.