Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat War of the Vikings

War of the Vikings - pełna wersja gry studia Fatshark dostępna na Steamie

Sarge, 16 kwietnia 2014, 10:50

Za nami oficjalna premiera gry War of the Vikings. Kontynuacja popularnej produkcji War of the Roses od wczoraj jest dostępna na Steamie w pełnej wersji. Dotychczas można było ją nabyć w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”.

War of the Vikings - opóźnienie premiery na kwiecień

Sarge, 6 marca 2014, 10:15

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że gra War of the Vikings ukaże się w cyfrowej dystrybucji na PC w połowie kwietnia bieżącego roku. Mamy więc do czynienia z opóźnieniem premiery, do tej pory zaplanowanej na początek marca.

War of the Vikings zadebiutuje na początku marca

Draug, 30 stycznia 2014, 10:17

Producent wykonawczy ze studia Fatshark ogłosił, że finalna wersja sieciowej gry akcji War of the Vikings zadebiutuje na początku marca 2014 roku. Ponadto produkcja, obecnie dostępna w programie wczesnego dostępu na Steamie, wczoraj otrzymała pokaźną aktualizację.

War of the Vikings z darmowym weekendem na Steamie

Góral, 6 grudnia 2013, 09:31

Firma Paradox Interactive, wydawca War of the Vikings, udostępniła nadchodzącą grę akcji w ramach darmowego weekendu na Steamie. Dodatkowo opublikowano nowy zwiastun.

War of the Vikings - zapowiedziano kontynuację War of the Roses

Sarge, 7 sierpnia 2013, 10:35

W pierwszym kwartale 2014 roku zadebiutuje gra War of the Vikings, będąca kontynuacją udanej sieciowej produkcji War of the Roses z ubiegłego roku. Za stworzenie nadchodzącego tytułu po raz kolejny odpowiada studio Fatshark, a wydawcą jest firma Paradox Interactive.