Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat FIFA World

Electronic Arts wyłączy serwery gier free-to-play (m.in. Battlefield Heroes)

Pirlond, 15 kwietnia 2015, 21:05

Zła wiadomość dla osób, które regularnie grają w produkcje free-to-play firmy Electronic Arts. Przedstawiciele koncernu poinformowali, że wkrótce zamierzają wyłączyć serwery swoich czterech tytułów – Battlefielda Heroes, Battlefielda Play4Free, Need for Speed World oraz FIFA World.

FIFA World - gra wkrótce przeniesie się na nowy silnik

Góral, 13 sierpnia 2014, 13:12

Firma Electronic Arts zdradziła, że oparta na modelu biznesowym free-to-play gra FIFA World wkrótce otrzyma dużą aktualizację, wraz z którą tytuł zostanie przeniesiony na zupełnie nowy silnik. Jednocześnie zdradzono, że produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem, posiadając ponad 3,5 mln zarejestrowanych graczy.

FIFA World – startuje polska otwarta beta

Meehow, 7 marca 2014, 13:45

FIFA World – darmowa gra z serii FIFA – w końcu dociera do Polski. Już teraz można wziąć udział w jej otwartych beta-testach. Gra oferuje m.in. tryb Ultimate Team, Sezony Online i Turnieje Jednego Gracza. W wersji polskiej komentują Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

FIFA World - EA Sports zapowiedziało nową grę free-to-play

Góral, 9 sierpnia 2013, 09:01

Firma EA Sports zapowiedziała grę FIFA World - darmowy tytuł przeznaczony dla mieszkańców Brazylii i Rosji. Gra zostanie oparta na trybie Ultimate Team i zadebiutuje na rynku w listopadzie.