Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tales of Vesperia

Ben 10 i Afro Samurai na liście najlepiej sprzedających się gier Namco Bandai

Jiker, 8 listopada 2009, 11:43

Tokijska firma Namco Bandai opublikowała szczegóły raportu finansowego obejmującego półroczny okres zakończony 30 września, dzieląc się z nami rezultatami sprzedaży swoich gier. Wśród nich najlepszym wynikiem mogły się pochwalić przygody Bena z Ben 10: Alien Force, marki bijącej rekordy popularności wśród najmłodszych fanów kreskówek.

Japonia - Xbox 360 ciągle poniżej oczekiwań

Jiker, 21 września 2009, 11:00

Sytuacja Xboksa 360 w Japonii nie jest zbyt różowa. Wynika to przede wszystkim z niewielkiego zaufania do marki. Wpływ na ten fakt miało oczywiście wiele innych wypadkowych – m.in. brak wiary w zachodnie firmy oraz niezbyt duża liczba gier reprezentujących gatunki najpopularniejsze w Kraju Kwitnącej Wiśni. Okazuje się, że efektów nie przynosi nawet zakrojona na szeroką skalę reanimacja.

Tales of Graces (Wii), Tales of VS. (PSP) oraz Tales of Vesperia (PS3) oficjalnie zapowiedziane

Hed, 7 kwietnia 2009, 18:56

Firma Namco Bandai oficjalnie wypowiedziała się w kwestii nowych gier z serii Tales of…, o których wiedzieliśmy już kilka dni temu. Chodzi mianowicie o Tales of Graces na Wii oraz Tales of VS. na PSP. Oba tytuły na pewno znajdują się w produkcji i już niedługo fani wymienionych wyżej platform będą mogli w nie zagrać. Te i inne informacje przekazano na poniedziałkowej konferencji koncernu w Tokio.

Tales of Vesperia także na PS3

Jiker, 2 kwietnia 2009, 09:29

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów jRPG – firma Namco Bandai ujawniła kilka istotnych informacji związanych z cyklem Tales of... . Przewodzi im wiadomość, z której wynika, że najnowsza odsłona serii, Tales of Vesperia dostępna do tej pory jedynie w wersji na Xboksa 360, już niedługo zostanie wydana również na PlayStation 3. Informację przekazał japoński periodyk Weekly Jump.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 marca 2009)

Jiker, 26 marca 2009, 12:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nextgenowy Stormrise dostępny od jutra, Bungie nie ustaje we wsparciu Halo 3, The Pitt ponownie dostępny, beta Battlefield Heroes czasowo wstrzymana, Wheelman w sklepach i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 15 sierpnia 2008, 11:07

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Castle Crashers wyceniony, premiera trzeciej części American McGee’s Grimm, plany SEGI na Games Convention, Japończycy kupują grę na Xboksa 360 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 15 lipca 2008, 12:12

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: demo Tales of Vesperia, zapowiedź Dragon Age na konsole, strona internetowa Multiwinii, data premiery Geometry Wars 2, statystyki w Spore i inne. Zapraszamy do lektury.

Tales of Vesperia trafi na konsolę Xbox 360

Jiker, 22 lutego 2008, 09:38

Tales of to cykl, którego poszczególne odsłony nigdy dotąd nie ukazywały się na konsolach koncernu Microsoft. Sytuacja ta ulegnie zmianie jeszcze w tym roku. Wszystko za sprawą Tales of Vesperia, która, jak zdołało ustalić japońskie Famitsu, zostanie wydana w wersji na Xbox 360.

Zapowiedziano grę Tales of Vesperia

Metatron, 27 grudnia 2007, 12:53

Podczas poświęconej grom i komiksom japońskiej imprezy Jump Festa firma Namco Bandai zapowiedziała kolejną część cieszącej się sporą popularnością sagi RPG, Tales of….