Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dishonored: The Knife of Dunwall

Dishonored: Game of the Year Edition pojawi się w październiku

qjin, 12 września 2013, 17:26

Firma Bethesda Softworks potwierdziła istnienie edycji Games of the Year jednej z najciekawszych produkcji ubiegłego roku – Dishonored. Nowe, wzbogacone wydanie gry trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu.

The Brigmore Witches - zapowiedziano drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored

Góral, 16 lipca 2013, 17:50

The Brigmore Witches, drugie rozszerzenie fabularne do gry Dishonored, zostało dzisiaj oficjalne zapowiedziane przez firmę Bethesda. Tytuł ukaże się w połowie przyszłego miesiąca na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC.

Wieści ze świata (Dishonored, War Z, Arma III, Guild Wars) 16/4/13

Sarge, 16 kwietnia 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC The Knife of Dunwall do gry Dishonored, ataku hakerskim na serwery War Z, aktualizacji strzelaniny Arma III, a także nadchodzącym evencie z okazji ósmej rocznicy serii Guild Wars. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dishonored: The Knife of Dunwall pojawi się 16 kwietnia

eLCeBe, 13 marca 2013, 19:32

Pierwszy fabularny dodatek DLC do gry akcji Dishonored, jednego z hitów ubiegłego roku autorstwa Arkane Studios, będzie miał premierę 16 kwietnia. Został nazwany The Knife of Dunwall i pozwoli wcielić się w postać Dauda, legendarnego zabójcy, odpowiedzialnego za śmierć Cesarzowej. Opublikowane zostały pierwsze screeny.

Plotki o nowym fabularnym DLC do Dishonored

Adrian Werner, 26 lutego 2013, 09:50

W sieci pojawiły się plotki o nowym DLC do gry Dishonored. Według nich dodatek zatytułowany będzie Other Side of the Coin i zaoferuje nową minikampanię fabularną.