Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Painkiller Hell & Damnation

Painkiller Hell & Damnation - DLC Heaven's Above zamieni FPS-a w izometryczny shooter

Sarge, 18 czerwca 2013, 13:50

Pojutrze w ofercie serwisu Steam pojawi się dodatek DLC Heaven's Above do gry Painkiller Hell & Damnation. Rozszerzenie zmieni tego FPS-a w izometryczny shooter, oddając do dyspozycji pięć map znanych z kampanii.

The Farm 51 chce zrobić kolejnego Painkillera i testuje pierwsze pomysły

Hed, 20 kwietnia 2013, 22:35

Studio The Farm 51 myśli o zrobieniu następnego Painkillera – dowiedzieliśmy się od Wojciecha Pazdura, producenta gry NecroVision, z którym rozmawialiśmy na festiwalu Digital Dragons. Deweloper zaznaczył, że jeszcze nie jest to nic pewnego i wiele zależy od wyników Painkiller Hell & Damnation.

Wieści ze świata (Wonderbook: Księga Czarów, Dreamfall: Chapters) 8/3/13

Sarge, 8 marca 2013, 14:35

Dziś piszemy m.in. o sprzedaży gry Wonderbook: Księga Czarów, otwartych lokacjach w przygodówce Dreamfall: Chapters, nieudanych zbiórkach pieniędzy w serwisie Kickstarter, a także nowych informacjach dotyczących PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocja Painkiller Hell & Damnation na Steam - darmowy weekend i obniżka ceny

Góral, 1 lutego 2013, 08:30

Od dzisiaj można za darmo bawić się na Steamie multiplayerem gry Painkiller Hell & Damnation. Przy okazji tytuł został przeceniony o 66%. Promocja potrwa do poniedziałku.

Painkiller Hell & Damnation trafi w kwietniu na konsole X360 i PS3

moir, 9 stycznia 2013, 12:49

Nordic Games, wydawca gry Painkiller Hell & Damnation, poinformował o zaplanowanej na kwiecień tego roku premierze najnowszej odsłony popularnej serii w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Painkiller Hell & Damnation - porównanie ustawień graficznych na PC

Przemysław Zamęcki, 8 listopada 2012, 14:52

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku przedstawiającego różnice pomiędzy maksymalnymi i minimalnymi ustawieniami graficznymi w grze Painkiller Hell & Damnation.

Premiera Painkiller Hell & Damnation na Steam. Za miesiąc w CD-Action

Hed, 31 października 2012, 09:55

Dzisiaj na Steamie swoją premierę będzie miała gra Painkiller Hell & Damnation, odświeżona i podrasowana wersja kultowego tytułu studia People Can Fly. Za miesiąc produkcja trafi też na płytę dołączaną do magazynu CD-Action.

Ujawniono datę premiery gry Painkiller: Hell & Damnation

Góral, 4 października 2012, 11:15

Światowy wydawca gry Painkiller: Hell & Damnation - firma Nordic Games – ujawnił datę premiery oczekiwanej w niektórych kręgach strzelanki. Produkcja zadebiutuje 31 października bieżącego roku, jednak nie pobawią się nią niemieccy gracze.

Painkiller Hell & Damnation trafi na Wii U?

Aver, 16 sierpnia 2012, 13:02

W oficjalnym raporcie finansowym studia The Farm 51 pojawiła się wzmianka, że firma uzyskała status oficjalnego dewelopera na konsolę Nintendo Wii U oraz planuje stworzenie „nowych gier z cyklu Painkiller” na to urządzenie.

Painkiller Hell & Damnation – rozpoczynają się zamknięte beta-testy

Ender, 2 sierpnia 2012, 17:45

Nordic Games zapowiedziało, że rozpoczynają się zamknięte beta-testy gry Painkiller Hell & Damnation. Dostęp do nich otrzymają gracze, którzy posiadać będą klucze aktywacyjne. Aby je dostać musimy bacznie śledzić forum, profil na Facebooku oraz oficjalną stronę produkcji.

Pierwszy materiał wideo z gry Painkiller Hell & Damnation

Kono, 14 czerwca 2012, 14:05

Pojawił się pierwszy materiał filmowy z gry Painkiller Hell & Damnation. Wiemy już jak będzie wyglądać nowa wersja klasycznego Painkillera. Twórcy pokazali odświeżony poziom z oryginału oraz nową broń.

Zapowiedziano Painkiller Hell & Damnation - nowy silnik i The Farm 51 jako deweloper

Adrian Werner, 5 czerwca 2012, 10:35

Firma Nordic Games zapowiedziała grę Painkiller Hell & Damnation. Produkcję powierzono polskiemu studiu The Farm 51. Całość powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 3.