Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fallout 3: Mothership Zeta

Wieści ze świata (Quantic Dream, Warner Bros., Fallout 3) 23/03/10

Jiker, 23 marca 2010, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowym studiu deweloperskim firmy Warner Bros., obniżce ceny dodatków do Fallout 3 w wersji na Xboksa 360, pracach nad następca Project Natal, a także nowej grze twórcy Heavy Rain. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy rezultat starcia Bethesdy z Interplay’em

Hed, 13 grudnia 2009, 12:58

Amerykański sąd federalny odrzucił wniosek Bethesdy dotyczący wstrzymania sprzedaży trzech starszych odsłon serii Fallout przez firmę Interplay. Oznacza to, że drugie z wymienionych przedsiębiorstw może kontynuować prace nad sieciową wersją marki. Są to jedynie wstępne ustalenia, które nie zamykają całej sprawy – wojna o Fallouta potrwa znacznie dłużej.

Ron Perlman mówi o filmowej wersji Fallouta?

Hed, 9 grudnia 2009, 19:18

Na łamach sieciowej encyklopedii Fallouta (The Vault) pojawiła się informacja na temat rzekomych planów odnośnie nakręcenia filmu na podstawie tego uniwersum. Według użytkownika Ausir, o obrazie kinowym wspominał podobno sam Ron Perlman, czyli charakterystyczny narrator wypowiadający słynne słowa („War never changes”) w każdej odsłonie produkcji.

Bethesda o dodatkach DLC do Fallout 3 na PS3 i premierze edycji Game of the Year

Jiker, 18 września 2009, 09:35

Na łamach oficjalnego bloga firmy Bethesda Softworks zamieszczone zostały nowe informacje na temat dodatków DLC do Fallout 3 w wersji na konsolę PlayStation 3. Za pośrednictwem najnowszego wpisu otrzymaliśmy również szansę zapoznania się ze szczegółami odnośnie specjalnej edycji dzieła, tzw. Fallout 3 Game of the Year Edition.

Bethesda pozywa Interplay w związku z Fallout MMO

Cairine, 11 września 2009, 13:20

Bethesda Softworks wystąpiła na drogę sądową i 8 września złożyła oficjalną skargę przeciwko firmie Interplay. Oskarżenie dotyczy naruszenia praw do znaku towarowego Fallout. Interplay odpiera zarzuty i twierdzi, że razem z bułgarskim Masthead Studios posiada prawa do produkcji o roboczym tytule Project V13 (gra MMO osadzona w uniwersum Fallout).

DLC do Fallout 3 już nie będzie, dodatki na PS3 we wrześniu

Maciej Śliwiński, 18 sierpnia 2009, 09:50

Podczas zakończonego w weekend QuakeConu, Todd Howard z Bethesda Softworks ostatecznie potwierdził, że firma ta nie będzie już katować graczy kolejnymi dodatkami do Fallout 3. Panie i Panowie – następnych DLC już nie będzie.

Koniec DLC do Fallouta 3?

Hed, 4 sierpnia 2009, 08:55

Bethesda potwierdziła, że Mothership Zeta, czyli wielka podróż w nieznane, będzie piątym i ostatnim dodatkiem DLC do Fallouta 3, które firma zaplanowała. Kolejnych rozszerzeń nie należy się więc spodziewać, chociaż nie wiadomo, czy plany nie ulegną zmianie. Jak przekazał serwisowi Joystiq przedstawiciel studia, nigdy przecież nie powinniśmy używać słowa „nigdy”.

Premiera piątego dodatku do Fallout 3

Maciej Śliwiński, 3 sierpnia 2009, 11:45

Do systemów cyfrowej dystrybucji Microsoftu, Games for Windows oraz Xbox Live, trafił dziś finalny dodatek do Fallout 3, zatytułowany Mothership Zeta.

Znamy więcej gadżetów z kolejnego dodatku DLC do Fallouta 3

Hed, 21 lipca 2009, 10:14

Na łamach serwisu MTV Multiplayer ujawniono kolejne szczegóły piątego dodatku DLC do Fallouta 3, czyli Mothership Zeta. Zostaniemy w nim wysłani na pokład statku kosmicznego, pełnego obcych oraz zaawansowanego sprzętu. Do nowego miejsca będziemy mogli wrócić w każdym momencie rozgrywki, więc czasu na odszukanie wszystkich kosmicznych zabawek będzie wystarczająco dużo.

Wyższy poziom doświadczenia w Fallout 3? Jeszcze nie teraz.

Elrond, 18 lipca 2009, 10:33

Wielkimi krokami zbliża się premiera piątego już dodatku do Fallout 3 zatytułowanego Mothership Zeta. Wielu graczy, szczególnie tych prowadzących w trakcie rozgrywki dość zaawansowane postaci, zadaje sobie pytanie czy 3 sierpnia, kiedy wspomniany dodatek zagości na rynku, ich bohaterowie staną się jeszcze mocniejsi – czy będą mogli przekroczyć 30 poziom doświadczenia.

Co przyniesie piąty dodatek DLC do Fallouta 3?

Vercetti, 14 lipca 2009, 19:40

Firma Bethesda Softworks ujawniła, że piąty dodatek DLC do Fallouta 3 trafi do sprzedaży 3 sierpnia. Rozszerzenie będzie nosiło nazwę Mothership Zeta i pozwoli użytkownikom pecetów i konsoli Xbox 360 na daleką podróż w przestrzeń kosmiczną. Koszt tej eskapady wyceniono na 800 Microsoft Points (10 dolarów), a dla zachęcenia graczy opublikowano już pierwsze obrazki.