Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dead Head Fred

Dead Head Fred zwycięzcą nagrody Writer's Guild of America za najlepszy scenariusz do gry

Jiker, 17 lutego 2008, 17:11

Stowarzyszenie amerykańskich scenarzystów Writer’s Guild of America przyznało, po raz pierwszy w swojej historii, nagrodę za najlepszy scenariusz napisany z myślą o grze komputerowej. Wyjątkową edycję wygrała Dead Head Fred – niezwykle oryginalna produkcja studia Vicious Cycle Software powstała z myślą o konsoli PlayStation Portable.

Dead Head Fred gotowy

Vercetti, 10 sierpnia 2007, 16:30

Właściciele konsol PSP już wkrótce będą mogli zaopatrzyć się w nową produkcję studia Vicious Cycle. Wspomniana ekipa ujawniła, że przygotowywany przez nią projekt o znamiennej nazwie Dead Head Fred osiągnął właśnie status „gold”. Dedykowany wyłącznie handheldowi Sony tytuł zadebiutuje na amerykańskim rynku 28 sierpnia.

Nie do końca martwy detektyw bez głowy bohaterem nowej gry akcji dla PSP

eLKaeR, 5 maja 2006, 07:07

Odświeżoną i udoskonaloną wersję klasycznej gry Spy vs Spy współtworzyli pracownicy amerykańskiej firmy Vicious Cycle. Teraz developerzy z Karoliny Północnej szykują nowy produkt z dziedziny elektronicznej rozrywki, przeznaczony wyłącznie dla mobilnej konsoli PSP. Pozycja pt. Dead Head Fred powstaje na zlecenie koncernu wydawniczego D3Publisher i trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2007 roku.