Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Zombie Driver HD

Krwawa samochodówka Zombie Driver HD za darmo na Steamie

Bebop, 5 grudnia 2019, 10:44

Dziś do godziny 19:00 możecie pobrać brutalną grę Zombie Driver HD ze Steama. Produkcja opiera się na masowej eksterminacji hord zombiaków za pomocą licznych broni. Brutalną jatkę urządzamy nawet nie wychodząc z wozu.

Wieści ze świata (Titan, Psychonauts, Broken Sword: Shadow of the Templars) 30/09/11

Jiker, 30 września 2011, 13:27

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym Broken Sword na GOG.com, specjalnej wersji Zombie Driver na PS3 i X360, braku Titana na Blizzcon 2011, a także nowej aktualizacji pecetowego Psychonauts. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Force Unleashed II, Epic Mickey, Zombie Driver) 25/10/10

Jiker, 25 października 2010, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim darmowym dodatku do Zombie Driver, kolejnych nowościach w Games for Windows LIVE, występie Guybrusha Treepwooda w Force Unleashed II, a także obniżce ceny PSP Go w USA i w Japonii. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Lost Planet 2, Battlefield: Bad Company 2) 22/04/10

Jiker, 22 kwietnia 2010, 13:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacja pecetowych gier, sieciowym demie Lost Planet 2, debiucie darmowego MechWarriora 4, plotkach o trzecim dodatku do Batman: Arkham Asylum, a także łatkach do pecetowego Battlefield: Bad Company 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Alan Wake, Codemasters, Zombie Driver) 1/03/2010

Jiker, 1 marca 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowa ścieżka dźwiękowa do Zombie Driver, spekulacje na temat nowej strzelaniny Codemasters, dodatek DLC do Gratuitous Space Battles i inne. Zapraszamy do lektury.

Zombie Driver wyjechał na rynek

Adrian Werner, 5 grudnia 2009, 14:20

Polska ekipa z EXOR Studios (znana z doskonałego moda D.I.P.R.I.P) wypuściła właśnie swoją pierwszą komercyjną grę: Zombie Driver. Tę inspirowaną Grand Theft Auto oraz Carmageddonem produkcję można już nabyć w dystrybucji cyfrowej na serwisach Steam oraz Gamersgate.

Nowe informacje o Zombie Driver

Adrian Werner, 30 listopada 2009, 10:45

Serwis Big Download przeprowadził wyczerpujący wywiad z twórcami Zombie Driver, rzucający nowe światło na wiele sekretów nadchodzącej produkcji. Warto zainteresować się tym tytułem, nie tylko dlatego, że wygląda na coś, co po prostu da nam masę frajdy, ale jest to także rzadki przypadek gry niezależnej tworzonej przez naszych rodaków

Kolejna jatka nieumarłych w Zombie Driver

Elrond, 3 października 2009, 12:02

Trzeba przyznać, iż żywot nieumarłych (o ile można to nazwać żywotem) w grach komputerowych do najprzyjemniejszych nie należy. Wystarczy wspomnieć chociażby Left 4 Dead, Dead Rising, Resident Evil czy nawet Call of Duty: World at War ze swoim trybem Nazi Zombies, gdzie hordy tych „przyjaznych inaczej” istot odsyłane są w niebyt.