Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wargame: Zimna Wojna

Wargame - wszystkie trzy części serii sprzedane w milionie egzemplarzy

Marcin Skierski, 25 lipca 2014, 11:20

Wargame: Zimna Wojna, Wargame: AirLand Battle oraz Wargame: Red Dragon sprzedały się do tej pory w łącznej liczbie ponad miliona egzemplarzy. Z tej okazji studio Eugen Systems udostępniło za darmo dodatek DLC do najnowszej odsłony cyklu - Wargame: Red Dragon.

Wieści ze świata (Halo, Xbox 360, Angry Birds, Wargame: Zimna Wojna) 3/4/12

Marcin Skierski, 3 kwietnia 2012, 13:35

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o statystykach cyklu Halo, limitowanej edycji padów do Xboksa 360, animowanej serii Angry Birds, darmowym dodatku DLC do gry Wargame: Zimna Wojna, a także dacie premiery Naval War: Arctic Circle.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (12 -18 marca 2012) (25/03/12)

Adrian Werner, 25 marca 2012, 20:08

W ciągu ostatnich siedmiu dni na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy Prototype i Wargame: European Escalation. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych, jak również o obszernym materiale video z taktycznej strzelanki Iron Front: Liberation 1944.

Światowa premiera gry Wargame: Zimna Wojna – realistyczny RTS od twórców R.U.S.E

Szymon Liebert, 23 lutego 2012, 10:24

Wargame: Zimna Wojna to realistyczna strategia czasu rzeczywistego, która dzisiaj trafia do sklepów. Produkcja studia Eugen Systems powinna zainteresować fanów gatunku.

Wargame: Zimna Wojna – beta multiplayer przed premierą gry

Szymon Liebert, 13 lutego 2012, 10:56

Premiera Wargame: Zimna Wojna nastąpi dopiero za nieco ponad tydzień, ale fani gry mogą testować jej tryb multiplayer już teraz. Wszystko za sprawą bety dostępnej dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe.

Znamy datę premiery gry Wargame: Zimna Wojna

Mateusz Kądziołka, 3 lutego 2012, 09:13

W sieci pojawiła się oficjalna data premiery gry Wargame: Zimna Wojna. Produkcja studia Eugen Systems zadebiutuje 23 lutego 2012 roku. Twórcy RTS-a na swojej oficjalnej stronie udostępnili też nowe screeny i uzupełnili bazę danych o jednostki Układu Warszawskiego.

Znamy wymagania sprzętowe gry Wargame: Zimna Wojna

Mateusz Kądziołka, 21 stycznia 2012, 11:00

W sieci pojawiły się minimalne wymagania sprzętowe gry Wargame: Zimna Wojna. Tytuł należący do gatunku RTS zadebiutuje na pecetach w przyszłym miesiącu.

Wargame: Zimna Wojna - nowa gra twórców R.U.S.E. - zaliczy kilkumiesięczny poślizg

Aleksander Kaczmarek, 28 października 2011, 14:33

Studio Eugen Systems poinformowało, że gra Wargame: Zimna Wojna ukaże się z kilkumiesięcznym poślizgiem. Zmiana terminu premiery uzasadniona została troską o jakość finalnego produktu. Osadzona w realiach zimnej wojny pecetowa strategia twórców R.U.S.E. powinna zawitać na sklepowe półki w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Ubisoft Polska wyda Trine 2 oraz Wargame: Zimna Wojna

Mateusz Kądziołka, 3 października 2011, 15:05

Jeszcze w tym roku polscy gracze będą mieli okazję sprawdzić dwa nowe tytuły Focus Home Interactive, które na polskim rynku wyda Ubisoft. Są nimi Trine 2 oraz Wargame: Zimna Wojna.

Wargame: European Escalation - wysyp informacji i pierwszy zwiastun

Adrian Werner, 12 czerwca 2011, 09:29

W połowie maja znane z takich produkcji jak gier jak R.U.S.E. i Act of War francuskie studio Euglen Systems ujawniło swój nowy projekt, którym okazał się być RTS zatytułowany Wargame: European Escalation. Wtedy wypuszczono jednak jedynie dwa screeny i wyjątkowo skromne informacje. Dopiero teraz, przy okazji E3, dostaliśmy więcej konkretów i pierwszy zwiastun.