Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Supreme Commander: W obliczu wroga

Pełne wymagania sprzętowe Supreme Commander 2

Adrian Werner, 18 lutego 2010, 09:58

Od amerykańskiej premiery Supreme Commander 2 dzieli nas już raptem kilkanaście dni. Nie dziwi zatem wysyp nowych informacji o najnowszej strategii autorstwa Chrisa Taylora.

Kings and Castles nową grą twórcy Supreme Commander

Adrian Werner, 15 lutego 2010, 08:25

Chris Taylor i jego zespół w Gas Powered Games ujawnili pierwsze informacje o następnym projekcie studia - Kings and Castles. Będzie to RTS osadzony w realiach fantasy, który przygotowywany jest zarówno na pecety, jak i na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Supreme Commander 2 - sprawa modów i wsparcia dla Steam

Adrian Werner, 8 stycznia 2010, 09:18

Premiera Supreme Commander 2 zbliża się coraz większymi krokami. Studio Gas Powerem Games co rusz dzieli się z nami kolejnymi informacjami o swoim najnowszym dziele. Jednak najnowsza porcja wieści może u części fanów budzić mieszane uczucia.

Osiem nowych tytułów w Extra Klasyce

Crash, 11 września 2009, 11:05

Dzięki staraniom firmy CD Projekt, na terenie całego kraju do sklepów powędrowały nowe odsłony gier z serii Extra Klasyka. Graczy, z nieco mniej zasobnym portfelem, powinien ucieszyć fakt, iż wśród ośmiu nowości, pojawiły się takie hity jak Stranglehold czy Supreme Commander: W obliczu wroga.

Pierwszy zwiastun Supreme Commander 2. Premiera gry w 2010 roku

Hed, 29 maja 2009, 08:31

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący najnowsze dzieło studia Gas Powered Games, czyli strategię czasu rzeczywistego o wielkich robotach Supreme Commander 2. Materiał filmowy nie przedstawia rozgrywki i nie został wykonany przy użyciu silnika gry. Otrzymujemy jedynie krótki zarys fabularny, wzbogacony jednak informacją, że gra wyjdzie w 2010 roku na pecety i Xboksa 360.

Nadchodzi Supreme Commander 2

Animol, 12 listopada 2008, 14:57

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów strategii czasu rzeczywistego oraz wielkich robotów. Nadchodzi Supreme Commander 2, a to dzięki temu, że Square Enix podpisało umowę ze studiem Gas Powered Games, na mocy której stanie się wydawcą tej kontynuacji świetnego RTS-a z początku 2007 roku.

Twórca Supreme Commander czeka na wydajniejsze komputery

Jiker, 1 kwietnia 2008, 13:15

Czy i kiedy doczekamy się premiery kontynuacji Supreme Commander? – zdają się pytać gracze zafascynowani dziełem Chrisa Taylora i jego Gas Powered Games. Twórca jednej z najbardziej udanych strategii zeszłego roku odpowiada: „Nie tak prędko”.

Kilka ciekawostek z obozu Gas Powered Games

Przemysław Zamęcki, 13 stycznia 2008, 15:25

Chris Taylor, znany i uznany twórca takich gier, jak Total Annihilation i Supreme Commander podzielił z się z czytelnikami serwisu IGN kilkoma informacjami, z których te najciekawsze przedstawiamy Wam poniżej.

Noworoczna obniżka cen gier

Przemysław Zamęcki, 7 stycznia 2008, 15:23

Z nowym krokiem chciałoby się zakrzyknąć na widok spadających na łeb na szyję cen gier dwóch największych polskich dystrybutorów: CD Projekt i Cenega.

Gas Powered Games planuje drugi dodatek do Supreme Commander i nową grę

Krystian Smoszna, 22 listopada 2007, 07:24

Wydana na początku listopada gra W obliczu wroga nie będzie ostatnim dodatkiem do gry Supreme Commander. Chris Taylor zapowiedział na łamach oficjalnej strony firmy Gas Powered Games, że jego studio przygotuje kolejne rozszerzenie tego programu, a także zupełnie nowy produkt na PC.

Supreme Commander na X360 potwierdzony

Vercetti, 13 listopada 2007, 17:25

Przed kilkoma tygodniami Chris Taylor z firmy Gas Powered Games ujawnił, że już niebawem strategia Supreme Commader doczeka się przeniesienia na konsole nowej generacji. Ten sam deweloper potwierdził właśnie, że pierwszym z next-genów, na jakich zobaczymy futurystycznego RTS-a, będzie Xbox 360.

Supreme Commander zmierza na konsole

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 09:32

Dowodzona przez Chrisa Taylora firma Gas Powered Games pracuje nad konwersją gry Supreme Commander na konsole. Zaskakującą informację zawdzięczamy jednemu z redaktorów serwisu Pro-G, który miał okazję rozmawiać z amerykańskim projektantem.

Supreme Commander: Forged Alliance w złocie

Metatron, 16 października 2007, 11:24

Forged Alliance, opracowywany przez Chrisa Taylora (twórcę Total Annihilation) i Gas Powered Games samodzielny, niewymagający posiadania podstawowej wersji gry dodatek do popularnej strategii czasu rzeczywistego Supreme Commander osiągnął status złota. Oznacza to, że prace nad projektem zostały zakończone, a płyta-matka trafiła do tłoczni.

Będą beta-testy gry Supreme Commander: Forged Alliance

Krystian Smoszna, 1 lipca 2007, 08:26

Bradley Rebh z firmy Gas Powered Games zasugerował w wywiadzie dla serwisu Gamespot, że przed listopadową premierą nowej gry z serii Supreme Commander, fani będą mogli zapoznać się z nią za pośrednictwem beta-testów.

Pierwszy dodatek do gry Supreme Commander już w listopadzie

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2007, 13:05

Zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od premiery kolejnej gry z serii Supreme Commander! Wydany na początku bieżącego roku RTS doczeka się rozszerzenia, które będzie nosić tytuł Forged Alliance. Dodatek trafi na rynek w listopadzie.