Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat 50 Cent: Bulletproof

Monumental przejmuje połowę załogi twórców 50 Cent: Blood on the Sand

Elrond, 13 listopada 2008, 13:05

Firma Monumental Games, powstała na zgliszczach Climax Studios, pracująca obecnie nad Football Superstars, piłką nożną w konwencji MMO, poinformowała o wykupieniu połowy Swordfish Studios z rąk Activision Blizzard.

50 Cent jednak powróci

Hed, 22 września 2008, 12:01

Rozmaite plotki głosiły, że druga produkcja wykorzystująca wizerunek znanego rapera 50 Centa jest zagrożona, jednak dziś wątpliwości zostały rozwiane – tytuł na pewno się ukaże a prace nad nim są już w zaawansowanym stadium. Pozostaje jedynie przyklasnąć, krzycząc oczywiście „hip-hop non stop” i mając nadzieję, że gra okaże się bardziej udana od pierwowzoru.

Vivendi UK kończy swoją działalność

Hed, 5 września 2008, 10:29

Zgodnie z poprzednimi doniesieniami na początku wakacji sfinalizowany został finansowo-administracyjny proces połączenia Vivendi z Activision i przekształcenia zjednoczonych sił w nową markę – Activision Blizzard. Za tymi prawnymi posunięciami musiały w końcu pójść bezpośrednie zmiany – oddział Vivendi UK został zamknięty a znaczna część ekipy przeniosła się do londyńskiej siedziby Activision.

Będzie kolejna gra z 50 Centem

Kuba, 25 marca 2008, 15:06

Po sporym sukcesie 50 Cent: Bulletproof, pierwszej części gry promowanej „nazwiskiem” znanego rapera już wkrótce możemy spodziewać się sequela. A w każdym razie tak uważa amerykański magazyn EGM.

World of Warcraft motorem napędowym sukcesu Vivendi Universal Games

Elrond, 31 stycznia 2006, 13:13

Francuski gigant medialny, firma Vivendi Universal, podał wyniki finansowe grupy za ubiegły rok. Nas interesują oczywiście wieści z podwórka Vivendi Universal Games, czyli ramienia firmy zajmującego się grami, a te są więcej niż dobre. Otóż przychody VUG w roku 2005 podskoczyły aż o 35% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Milion sztuk gry 50 Cent: Bulletproof w rękach klientów

Krystian Smoszna, 25 stycznia 2006, 07:37

Koncern Vivendi Universal Games pochwalił się wczoraj, że jego jeden z ostatnich produktów - 50 Cent: Bulletproof – sprzedał się w liczbie miliona sztuk. Na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic zaskakującego, wszak raper, który użyczył swojego wizerunku dla potrzeb gry, cieszy się na świecie dużą popularnością. Problem polega jednak na tym, że program jest bardzo przeciętny.

Gra 50 Cent: Bulletproof zakazana w Australii

Krystian Smoszna, 28 listopada 2005, 10:27

Popularny raper 50 Cent przekonywał nas przed kilkoma dniami, że firmowaną jego pseudonimem grę, rodzice mogą z powodzeniem pokazać swoim dzieciom. Zupełnie innego zdania są Australijczycy, którzy kategorycznie zabronili sprzedaży tego programu na terenie całego kraju.

50 Cent broni brutalności w grach video

Krystian Smoszna, 23 listopada 2005, 07:59

Curtis Jackson – amerykański muzyk znany pod pseudonimem 50 Cent - zaleca rodzicom, aby pozwolili bawić się swoim dzieciom opublikowaną w ubiegłym tygodniu grą 50 Cent: Bulletproof. Ekscentryczny raper nie widzi w tym nic złego, mimo, że program przeznaczony jest dla ludzi, którzy ukończyli siedemnasty rok życia.

50 Cent: Bulletproof już jest

Krooliq, 21 listopada 2005, 09:45

Firma Vivendi Universal Games poinformowała, że gra akcji ze znanym raperem w roli głównej, nosząca tytuł 50 Cent: Bulletproof, zadebiutowała już w Stanach Zjednoczonych.

Ośmiogodzinny soundtrack w 50 Cent: Bulletproof

eLKaeR, 5 listopada 2005, 12:32

Nie tylko efekciarskie wymachiwanie pistoletami, szyje obwieszone kilogramowymi złotymi łańcuchami i rynsztokowe odzywki znajdziemy w grze akcji pt. 50 Cent: Bulletproof, która w drugiej połowie bieżącego miesiąca trafi w ręce posiadaczy konsol PS2 i Xbox (właściciele PSP poczekają do lutego 2006). Ważnym elementem produktu ma być rapowa muzyka - właśnie dowiedzieliśmy się o niej nieco więcej.

50 Cent: Bulletproof z bonusem w pre-orderze

ComCo, 30 września 2005, 10:23

Korporacja VU Games zapowiedziała, że do każdego, zamówionego przed premierą egzemplarza gry 50 Cent: Bulletproof (mowa o wersjach dedykowanych konsolom PlayStation 2 oraz Xbox) dołoży wartościowy bonus. Będzie nim płyta DVD zatytułowana „No Fear, No Mercy Live”, na której znajdą się najciekawsze fragmenty występów 50 Centa z jego trasy koncertowej po Europie w 2003 roku.

„Kuloodporny” 50 Cent ma swoje miejsce w Sieci

ComCo, 16 września 2005, 09:33

Znany raper 50 Cent nie tylko szturmuje listy przebojów ze swoim drugim albumem o nazwie The Massacre, ale także nagrywa film kinowy (Get Rich or Die Tryin') oraz wystąpi w grze 50 Cent: Bulletproof. Dla wszystkich zainteresowanych tą ostatnią produkcją, korporacja VU Games uruchomiła oficjalną stronę internetową.

Sequele Scarface: The World is Yours i 50 Cent: Bulletproof są już w planach VU Games

ComCo, 7 lipca 2005, 11:15

Coraz więcej rzeczy łączy dwa nadchodzące tytuły: Scarface: The World is Yours oraz 50 Cent: Bulletproof. Do tego samego wydawcy (Vivendi Universal Games), „gangsterskiego” klimatu obu pozycji i korzystania z oficjalnej licencji (filmowej i na wizerunek/historię życia rapera), doszły teraz plany związane z wydaniem... pełnoprawnych kontynuacji tych produkcji.

Na 50 Cent: Bulletproof czekamy jeszcze około pięć miesięcy

eLKaeR, 6 lipca 2005, 09:32

Popularny Eminem wystąpi gościnnie jako McVicar w grze, firmowanej przez innego znanego rapera, noszącej tytuł 50 Cent: Bulletproof. „Półdolar” zaprosił także słynnego Dr. Dre, który pojawi się w cyfrowym świecie w roli Grizza. Sam 50 Cent będzie naturalnie głównym bohaterem zabawy, a dziś chcielibyśmy przedstawić Wam szereg ciekawostek na temat jego przyszłych wirtualnych przygód.