Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Syphon Filter: Dark Mirror

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, GTA) 24/1/12

Sarge, 24 stycznia 2012, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Mass Effect 3 i LittleBigPlanet 2, dacie premiery drugiej części Wiedźmina na Xboksa 360 oraz starszych odsłonach serii Grand Theft Auto w wersji na PlayStation 3.

Syphon Filter 4 zadebiutuje w 2012 roku na PlayStation 3?

Hed, 6 września 2011, 12:40

Pojawiły się kolejne plotki na temat Syphon Filter 4, z których wynika, że gra akcji TPP zostanie wydana pod koniec 2012 roku na PlayStation 3. Tym razem, niepotwierdzone informacje o powrocie wieloletniej serii przedstawił włoski magazyn o grach.

Syphon Filter: Dark Mirror w wersji na PS2 debiutuje na rynku

Metatron, 19 września 2007, 12:42

Już od wczoraj amerykańscy posiadacze PlayStation 2 mogą nabyć grę Syphon Filter: Dark Mirror. Jest to przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby strzelanina z elementami skradanki, która wcześniej wydana była na przenośną konsolę PSP, stając się jednym z najlepszych tytułów na handhelda Sony.

SCE potwierdza grę Syphon Filter: Dark Mirror w wersji dla PlayStation 2

Major Doktor Upiorna, 25 czerwca 2007, 16:16

W ubiegłym miesiącu przekazaliśmy Wam niepotwierdzone informacje, że gra Syphon Filter: Dark Mirror w niedługim czasie przestanie być tytułem ekskluzywnym przenośnej konsoli marki Sony. Obecne doszło do nas oficjalne stanowisko przedstawicieli SCE, który zapowiedzieli, że Syphon Filter: Dark Mirror trafi do posiadaczy PlayStation 2 jeszcze we wrześniu.

Gra Syphon Filter: Dark Mirror trafi do posiadaczy konsoli PlayStation 2?

Major Doktor Upiorna, 29 maja 2007, 08:17

Niecałe dwa tygodnie temu poinformowaliśmy Was, że gra o nazwie Syphon Filter: Logan's Shadow trafi do posiadaczy PlayStation Portable, a już doszły do nas wieści, że kolejna pozycja spod znaku Syphon Filter zmierza do właścicieli PlayStation 2.

Syphon Filter powraca na platformę PlayStation Portable

eLKaeR, 17 maja 2007, 15:55

Wszystkie pięć dotychczasowych gier akcji z serii Syphon Filter zadedykowano konsolom z rodziny PlayStation – począwszy od "jedynki", poprzez "dwójkę", a skończywszy na PSP. Właśnie z myślą o tej ostatniej platformie powstaje druga już odsłona owego cyklu. Jej podtytuł brzmi Logan's Shadow, a Sony Computer Entertainment zapowiada, iż premiera gotowego produktu nastąpi w trzecim kwartale 2007.

Nie tylko obniżka ceny konsoli PSP ma przyciągnąć do niej nowych klientów

Jiker, 4 kwietnia 2007, 09:16

Wczorajsza obniżka amerykańskiej ceny konsoli PSP nie jest jedyną atrakcją przygotowaną przez Sony dla swoich nowych klientów. Z oficjalnego oświadczenia prasowego dowiadujemy się bowiem, że dodatkowym ukłonem w ich stronę jest poszerzenie oferty tzw. Greatest Hits, a także informacja przypominająca o tegorocznej premierze kilku interesująco zapowiadających się pozycji.

Sony udostępnia nową wersję firmware konsoli PSP i zapowiada kolejne dema

Jiker, 31 stycznia 2007, 11:50

Firma Sony poinformowała, że najnowsza aktualizacja firmware przenośnej konsoli PSP, oznaczona numerem 3.10, jest już dostępna. Odpowiedni plik można pobrać odwiedzając jedną z oficjalnych stron poświęconych PSP (m.in. europejską).

Syphon Filter: The Dark Mirror - nowe informacje

Jiker, 20 grudnia 2005, 09:08

Wiadomość o tym, iż Sony Computer Entertainment pracuje nad kolejną częścią serii Syphon Filter, przygotowywaną z myślą o przenośnej konsoli PSP, nie powinna być dla Was zaskoczeniem. Wszak pisaliśmy już o tym, dokładnie pod koniec pażdziernika. Dzisiaj natomiast poznaliśmy w miarę oficjalne informacje na temat tego, co też znajdzie się w The Dark Mirror.

Syphon Filter powróci dzięki PSP

eLKaeR, 29 października 2005, 08:44

Do 2001 roku popularna seria Syphon Filter obecna była na platformie Sony PlayStation pierwszej generacji, chociaż w chwili debiutu części drugiej i trzeciej trwał już triumfalny rynkowy marsz konsoli PS2. Posiadacze tej ostatniej przed niespełna osiemnastoma miesiącami dostali wreszcie grę pt. Syphon Filter: The Omega Strain, ale nie jest to finalne słowo twórców – w kolejce czeka bowiem PSP.