Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 20 marca 2020, 10:07

autor: Aquma

Nowy wygląd Windows 10 - tak Microsoft świętuje sukces systemu

Firma Microsoft opublikowała film, w którym pochwaliła się sukcesem systemu operacyjnego Windows 10 – dotarciem do miliarda użytkowników. Materiał prezentuje też wizję nowego wyglądu wspomnianej wersji „okienek”.

Nowy wygląd Windows 10 - tak Microsoft świętuje sukces systemu - ilustracja #1
Windows 10 się zmienia.

Panos Panay – dyrektor ds. produktów w firmie Microsoft, który od pewnego czasu zajmuje się systemem Windows – umieścił na Instagramie film, który podsumowuje historię okienek. Można w nim także znaleźć wzmiankę o przekroczeniu bariery miliarda użytkowników oraz prezentację wizji możliwego wyglądu omawianego OS-u w przyszłości.

Materiał przedstawia najpierw oryginalny design Windowsa 10. Następnie widzimy, jak kolejne jego elementy – ikony, menu Start, kafelki – zmienią się w najnowszej wersji. Warto nadmienić, że nie jest to pierwszy rzut oka na omawiane nowości – deweloperzy zaprezentowali je wcześniej w programie Windows Insider Webcast.

Nowy wygląd Windows 10 - tak Microsoft świętuje sukces systemu - ilustracja #2
Nowe projekty ikon w Windows 10.

Przypominamy też, że wszystkie zaprezentowane zmiany są jedynie pomysłami deweloperów i niekoniecznie trafią do systemu w dokładnie takiej postaci.

  1. Microsoft – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.