Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 15 sierpnia 2017, 11:43

autor: Góral

Nowe sterowniki firm Nvidia i AMD - wsparcie dla Agents of Mayhem i kart grafiki Radeon RX Vega

Firma Nvidia wypuściła sterowniki Game Ready Driver 385.28 WHQL, zapewniające wsparcie dla gry Agents of Mayhem. Natomiast AMD udostępniło Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.30.1051 przystosowane dla kart grafiki z rodziny Radeon RX Vega.

Wsparcie dla Agents of Mayhem główną atrakcją nowych sterowników firmy Nvidia. - Nowe sterowniki firm Nvidia i AMD - wsparcie dla Agents of Mayhem i kart grafiki Radeon RX Vega - wiadomość - 2017-08-16
Wsparcie dla Agents of Mayhem główną atrakcją nowych sterowników firmy Nvidia.

Firmy Nvidia i AMD wypuściły nowe sterowniki dla swoich kart grafiki. W pierwszym przypadku zapewniono przede wszystkim wsparcie dla debiutującej dziś gry Agents of Mayhem. Jeżeli więc zamierzacie kupić najnowszą produkcję studia Volition, to zdecydowanie warto zaopatrzyć się w udostępnione oprogramowanie. Oprócz tego zatroszczono się o optymalizację dla Killing Floor: Incursion i to właściwie wszystkie większe nowinki. Sterowniki współpracują z szeregiem produktów Nvidii – od serii GeForce 400M aż po GeForce 10 i MX100. Poniżej zamieszczamy link do pobrania Nvidia Game Ready Driver 385.28 WHQL:

Jeżeli chodzi o AMD, otrzymaliśmy Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.30.1051. Sterowniki nie wprowadzają żadnych zmian, jeżeli chodzi o starsze układy graficzne. Zamiast tego dodano po prostu wsparcie dla nowych kart z rodziny RX Vega. Jeżeli przeoczyliście nasz wczorajszy artykuł na jej temat, to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Jeśli jednak nie macie czasu, to pisząc w skrócie, AMD wypuściło mocny sprzęt w postaci Radeona RX Vega 64 oraz ciekawą RX Vega 56, stającą w szranki z GTX-em 1070. Niestety na ten moment nie znamy jeszcze polskich cen obu GPU, więc tak naprawdę nie wiemy, czy inwestycja w ten sprzęt będzie opłacalna.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Agents of Mayhem

Agents of Mayhem