Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 kwietnia 2021, 10:38

autor: Aquma

Elon Musk o kolonizacji Marsa: „część ludzi prawdopodobnie umrze już na początku”

Założyciel firmy SpaceX – Elon Musk – odniósł się w niedawnym wywiadzie do kwestii ryzyka związanego z kolonizacją Marsa. Miliarder przyznał, że dla części osób misja zakończy się tragicznie – i to prawdopodobnie już na samym początku.

Miliarder Elon Musk udzielił niedawno wywiadu Peterowi Diamandisowi, założycielowi fundacji X Prize. Jednym z tematów rozmowy była kolonizacja Marsa. Założyciel SpaceX przyznał, że nie będzie to łatwe zadanie – udział w misji trzeba będzie okupić różnego rodzaju niedogodnościami, a część osób zapewne przypłaci ją życiem.

Możesz umrzeć, będzie niewygodnie i prawdopodobnie nie będziesz miał dobrego jedzenia. To będzie żmudna i niebezpieczna podróż, z której możesz nie wrócić żywy. Szczerze mówiąc, część ludzi prawdopodobnie umrze już na początku – stwierdził Elon Musk, dodając równocześnie, że będzie to niezwykła przygoda i wspaniałe doświadczenie.

Trzeba przyznać, że podobne twierdzenia zapewne nie skłonią zbyt wielu osób do porzucenia Ziemi na rzecz Marsa, ale z drugiej strony – chyba warto docenić szczerość miliardera.

  1. Oglądaj z nami start rakiety Starship SN11 [Aktualizacja - kolejny wybuch]
  2. Elon Musk chce Dogecoin na Księżycu, kurs już poszybował
  3. Space X – strona oficjalna
Elon Musk o kolonizacji Marsa: „część ludzi prawdopodobnie umrze już na początku” - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.