Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWPANDiOSWWW
Okładka Zynga Poker - Texas Holdem (WP)

Zynga Poker - Texas Holdem

Zynga Poker – Texas Holdem to wirtualna gra karciana będąca odpowiednikiem zwyczajnego pokera w wersji Texas Hold’em. Zabawa przeznaczona jest do zmagań w multiplayerze, w którym uczestniczy od 5 do 9 osób.

Logiczne | karciane | poker

Okładka Zynga Poker - Texas Holdem (WP)

producent: Zynga

wydawca: Zynga

Strona oficjalna

data premiery gry:

14maj2010

iOS WWW

30sty2012

AND

8gru2014

WP
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zynga Poker – Texas Holdem na platformę WWW, AND itd. to jedna z wielu produkcji mobilnych firmy Zynga, znanej chociażby z gry strategicznej Empires and Allies, endless runnera Looney Tunes Dash! czy też popularnej serii strategii ekonomicznych FarmVille. Tytuł przeznaczony jest dla miłośników pokera, a dokładniej odmiany Texas Hold’em.

Mechanika

Produkcja nie posiada żadnej linii fabularnej, ani wymyślnych trybów rozgrywki. Jest to po prostu wirtualna wersja słynnej hazardowej gry karcianej. Rozgrywka przeznaczona jest więc do zabawy wieloosobowej (5 lub 9 graczy). Na początku otrzymujemy trochę wirtualnych pieniędzy, pozwalających na rozpoczęcie zmagań przy stole. Dodatkowo za samą rozgrywkę także zgarniamy co jakiś czas nieco grosza, nawet jeżeli nie wygrywamy. W razie braku wirtualnych środków możemy je uzupełnić, korzystając z systemu mikropłatności. Przed przystąpieniem do zabawy w Zynga Poker – Texas Holdem na platformę WWW, AND itd. możemy ustalić, czy chcemy dołączyć do rozgrywki z szybkimi albo wolnymi rozdaniami oraz wybrać liczbę graczy. Cała reszta zależy już od naszych umiejętności oraz szczęścia.

Inną wartą wzmianki kwestią jest fakt, że deweloperzy umożliwili branie udziału w pojedynczych spotkaniach oraz ligach. Podczas zabawy możemy komunikować się z innymi graczami, wysyłając krótkie hasła. Dużym atutem aplikacji jest też funkcja przenoszenia postępów na różne platformy sprzętowe – wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto w serwisie społecznościowym Facebook.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 5-9  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Zynga Poker - Texas Holdem

16+

Wymagania sprzętowe Zynga Poker - Texas Holdem

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Windows Phone

Windows Phone

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND
WP
WWW