Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Xbox po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze z gatunku towarzyskie na platformę XBOX.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

XBOX

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Fuzion Frenzy
Fuzion Frenzy

Towarzyskie 14 listopada 2001

Fuzion Frenzy jest multiplayerową grą, idealną na imprezę, w stylu znanego Mario Party czy Sonic Shuffle, w której udział może wziąć do czterech graczy jednocześnie. Naturalnie, jeśli nie mamy żywej osoby chętnej do pomocy, z przyjemnością uczyni to całkiem zaawansowana Sztuczna Inteligencja.

Shrek Super Party
Shrek Super Party

Towarzyskie 13 listopada 2002

Shrek Super Party to gra z gatunku party game, przygotowana z myślą o zabawie przede wszystkim w trybie multiplayer. Jej inspiracją jest animacja komputerowa zatytułowana Shrek, która wyszła ze stajni wytwórni DreamWorks. Spora część przygód zielonego ogra i jego kompanów powstała na podstawie filmowego pierwowzoru.

Dance Dance Revolution ULTRAMIX 4
Dance Dance Revolution ULTRAMIX 4

Towarzyskie 14 listopada 2006

Dance Dance Revolution ULTRAMIX 4 to kolejne dzieło w znakomitym cyklu tanecznym autorstwa developerów ze stajni Konami. W grze można znaleźć rozbudowaną płytotekę, wiele modułów, szeroki wachlarz dodatków oraz postaci, przedstawionych metodą cel-shadingową.

MTV Music Generator 3: This is the Remix
MTV Music Generator 3: This is the Remix

Towarzyskie 18 czerwca 2004

MTV Music Generator 3: This Is the Remix to trzecia produkcja, należąca do cyklu gier o charakterze muzycznym. Ów tytuł pozwala zarówno na komponowanie własnych utworów, jak również miksowanie piosenek z czołówek list przebojów. Developerzy wprowadzili w niniejszej pozycji wiele zmian w stosunku do jej poprzedniczek.

Karaoke Revolution Party
Karaoke Revolution Party

Towarzyskie 8 listopada 2005

Kolejna odsłona popularnej serii gier o tematyce muzycznej. Tym razem do wyśpiewania jest około 50 popularnych utworów. Na uwagę zasługuje możliwość odblokowania ukrytych przedmiotów oraz trybów zabawy.

Get on da Mic
Get on da Mic

Towarzyskie prace wstrzymane

Get on da Mic to kolejna gra muzyczna, przypominająca takie produkcje jak Karaoke Revolution czy SingStar. Tym razem do zaśpiewania, a raczej „zarapowania”, udostępniono ponad czterdzieści najlepszych światowych przebojów muzyki hip-hopowej.

Super Monkey Ball Deluxe
Super Monkey Ball Deluxe

Towarzyskie 15 marca 2005

Super Monkey Ball Deluxe to gra zręcznościowa, w której kierujemy małpą zamkniętą w kolorowej piłeczce. Zjeżdżamy różnorodnymi trasami i staramy się zebrać jak najwięcej punktów.

Pump It Up: Exceed
Pump It Up: Exceed

Towarzyskie 29 sierpnia 2005

Pump It Up: Exceed to gra taneczna, zaprojektowana przez studio Andamiro Entertainment. Tytuł pozwala nam zostać mistrzem układów choreograficznych.

Monopoly Party
Monopoly Party

Towarzyskie 29 października 2002

Monopoly Party to konsolowa wersja najpopularniejszej gry planszowej, w której bawimy się w kapitalistę i gromadzimy fortunę kosztem innych graczy. Podobnie, jak w oryginale, tak też i tu rywalizować ze sobą mogą maksymalnie czterej gracze.