Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Naruto - Gry WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Naruto na platformę WWW ułożone według popularności.

WWW
Naruto
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG2 Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO2
Naruto Online
Naruto Online

RPG 20 lipca 2016

Przeglądarkowa gra MMORPG, bazująca na popularnym uniwersum mangi wykreowanej przez Masashiego Kishimoto. Gra Naruto Online to dzieło chińskiego studia More Fun oraz ekipy CyberConnect 2, odpowiedzialnej za większość pełnoprawnych odsłon serii. Jej akcja toczy się w świecie, będącym mieszanką średniowiecznej Japonii i współczesnej technologii, zaś gracze wcielają się w postaci wojowników ninja, reprezentujących wybrane wioski tegoż uniwersum. Poza doskonałym wyszkoleniem, specjalistycznym ekwipunkiem oraz unikalnymi technikami walki, ich cechą wspólną jest umiejętność wykorzystywania tzw. czakry do aktywowania specjalnych technik ataku. Pod względem mechaniki tytuł wpisuje się w nurt azjatyckich produkcji MMORPG, pozwalając na samotną zabawę PvE, polegającą na wykonywaniu kolejnych zadań fabularnych, oraz styl graficzny nawiązujący do komiksów i gier z serii Naruto.

Pockie Ninja II Social
Pockie Ninja II Social

Strategiczne 1 czerwca 2012

Gra społecznościowa na licencji popularnego serialu anime Naruto. Zarządzamy wioską zamieszkiwaną przez wojowników ninja, rekrutujemy nowe jednostki i dbamy o ich jak najlepsze wyszkolenie. Z czasem toczymy walki rozgrywane w systemie turowym i współpracujemy ze znajomymi lub plądrujemy wioski innych graczy.

Unlimited Ninja
Unlimited Ninja

RPG 23 września 2013

Ultimate Naruto to darmowa przeglądarkowa gra MMORPG, osadzona w uniwersum popularnego anime. Tworzymy wojownika (lub wojowniczkę) należącego do jednej z trzech szkół walki i ruszamy na przygodę, tocząc pojedynki, wykonując zadania, rozwijając postać etc.