Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gokarty - Gry Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce gokarty na platformę Nintendo Wii ułożone według popularności.

Wii
gokarty
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi9
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Mario Kart
Mario Kart

Wyścigi 11 kwietnia 2008

Mario Kart to seria, która towarzyszy nam od czasów SNES-a. Ścigają się w niej gokartami najbardziej znane maskotki Nintendo. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z realizmem – model jazdy jest typowo zręcznościowy. Cechą charakterystyczną dla tego tytułu jest też obecność różnego rodzaju power-upów, przy pomocy których możemy uprzykrzyć życie naszym przeciwnikom, jak i poprawić własne osiągi (na przykład używając przyspieszenia).

Sonic & Sega All-Stars Racing
Sonic & Sega All-Stars Racing

Wyścigi 23 lutego 2010

Sonic & Sega All-Stars Racing to zwariowane, zręcznościowe wyścigi z udziałem popularnych bohaterów gier wydawanych przez firmę Sega. Gracze kierują poczynaniami swoich ulubionych postaci (na czele z tytułowym Sonikiem, Talisem i doktorem Eggmanem), które dosiadając rozmaitych pojazdów jeżdżących i latających rywalizują na mocno zakręconych rajdowych trasach. Gra oferuje kilka wariantów zabawy, w tym opcję zmagań wieloosobowych.

Mario Kart 64
Mario Kart 64

Wyścigi 25 stycznia 2007

Mario Kart 64 to kolejna odsłona cyklu, rozpoczętego w roku 1992 i pochodzącego ze stajni Nintendo. Tym razem tematem przewodnim nie jest zwalczanie wszelkiego zła świata przez nieustraszonego Mario – protagonista wraz z przyjaciółmi i największymi wrogami staje do sportowej rywalizacji za kierownicami gokartów.

DreamWorks Super Star Kartz
DreamWorks Super Star Kartz

Wyścigi 15 listopada 2011

Bohaterowie filmów animowanych studia DreamWorks w grze wyścigowej. Wśród nich m.in. postacie z Madagaskaru, Shrecka i Potwory kontra obcy. W DreamWorks Super Star Kartz można grać zarówno solo, jak i maksymalnie cztery osoby.

M&M's Kart Racing
M&M's Kart Racing

Wyścigi 25 października 2007

Wyścigi gokartów, w których za kierownicami tytułowych maszyn zasiadają sympatyczne kulki M&M's. Ścigamy się na dwunastu różnych trasach, nie tylko walcząc o zwycięstwo, ale i zbierając bonusowe przedmioty.

NASCAR Kart Racing
NASCAR Kart Racing

Wyścigi 10 lutego 2009

Zręcznościowa gra wyścigowa odwołująca się do wyścigów NASCAR. Do dyspozycji mamy 24 rózne trasy, 14 licencjonowanych kierowców i wzorowane na prawdziwych autach gokarty.

Kart Racer
Kart Racer

Wyścigi 29 maja 2009

Kart Racer to gra wyścigowa, będąca efektem współpracy firmy Nordic Games oraz studia deweloperskiego Brain in a Jar. Zgodnie z tytułem, gracze wcielają się w role kierowców gokartów i stają na starcie emocjonujących wyścigów rozgrywanych pod gołym niebem.

Jungle Kartz
Jungle Kartz

Wyścigi 18 listopada 2011

Jungle Kartz to zręcznościowe wyścigi gokartów, wyprodukowane przez firmę Wired Productions. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami najlepszych rajdowców spośród zwierząt żyjących na tropikalnej wyspie i wziąć udział w emocjonujących zmaganiach o tytuł kartingowego króla dźungli.

Myth Makers: Super Kart GP
Myth Makers: Super Kart GP

Wyścigi 7 grudnia 2007

Myth Makers Super Card GP to stworzone specjalnie z myślą o dzieciach wyścigi gokartów, w których gracze wcielają się w rolę jednego ze zwariowanych bohaterów i ruszają po zwycięstwo. Opracowaniem gry zajęło się studio deweloperskie Data Design Interactive.