Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Werft-Simulator 2013 (PC)
OkładkaWerft-Simulator 2013 (PC)

Symulator stoczni 2013 PC

Werft-Simulator 2013

Symulator stoczni 2013 to gra symulacyjna wyprodukowana przez zespół deweloperski Ed Venture Studios. Gracz wciela się w rolę budowniczego statków, do którego zadań należy obsługa pojazdów i urządzeń (m.in.

Symulacje | statki | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator stoczni 2013 Premiera PC

19września2012

pudełko PL

26kwietnia2013

producent: Ed Venture Studios wydawca: astragon Entertainment wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Symulator stoczni 2013 to pierwsza gra w dorobku niemieckiego studia Ed Venture. Tytuł wyprodukowany został na zlecenie firmy Astragon Software, specjalizującej się w nietypowych symulacjach.

Zgodnie z tytułem Symulator stoczni 2013 pozwala wcielić się w rolę budowniczego statków. Gracz ma okazję wziąć aktywny udział we wszystkich etapach powstawania jednostek pływających – od transportu elementów, poprzez ich montaż w doku, aż po lakierowanie i wreszcie wodowanie.

Rozgrywka polega na wykonywaniu kolejnych zadań. Wymagają one obsługi różnego rodzaju pojazdów i maszyn wykorzystywanych w nowoczesnych stoczniach. Gracz musi wykazać się biegłością w operowaniu m.in. wózkiem widłowym, suwnicą, spawarką, szlifierką oraz pistoletem natryskowym. Prawidłowe przeprowadzenie wszystkich operacji pozwala osiągnąć finalny efekt – zwodować statek.

Gra oferuje dwa tryby zabawy, przy czym oba przeznaczone są wyłącznie dla jednego gracza. Kampania główna składa się z szeregu misji o rosnącym stopniu trudności (coraz bardziej skomplikowane jednostki do zbudowania). Z kolei tryb swobodnej rozgrywki pozwala zająć się produkcją statków bez odgórnie wyznaczonych celów.

Pod względem oprawy wizualnej Symulator stoczni 2013 prezentuje poziom typowy dla niskobudżetowych symulacji. Trójwymiarowe środowisko graficzne odznacza się relatywnie niewielką ilością detali i prostymi animacjami ruchomych obiektów.

Ostatnia modyfikacja 1 marca 2013

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Symulator stoczni 2013 cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Symulator stoczni 2013: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator stoczni 2013 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.6 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7