Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Urban Flow (Switch)
OkładkaUrban Flow (Switch)

Urban Flow Switch

Gra zręcznościowo-logiczna dla 1-4 osób, w której naszym zadaniem jest kontrolowanie sygnalizacji świetlnej w całym mieście. Do rozgrywki w Urban Flow szybko wkrada się chaos, który potęguje konieczność współpracy z innymi graczami w trybie multiplayer.

Towarzyskie | elementy logiczne | elementy zręcznościowe | na 2 osoby | polskie | indie | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Urban Flow Premiera Switch

26czerwca2020

Nintendo eShop

26czerwca2020

producent: Baltoro Games wydawca: Baltoro Games

Angielskie napisyAngielskie napisy

Urban Flow jest produkcją z pogranicza gier zręcznościowych i logicznych, która rozwija skrzydła podczas multiplayerowej rozgrywki. Tytuł został opracowany przez niezależną polską firmę Baltoro Games.

Mechanika

W Urban Flow akcję ukazano z lotu ptaka. W trakcie zabawy zadaniem graczy jest kontrolowanie sygnalizacji świetlnej w taki sposób, by uniknąć wypadków drogowych. Sprawę komplikuje fakt, że ruch uliczny jest duży, a skrzyżowań, nad którymi należy czuwać – najczęściej kilka. Dodatkowo od czasu do czasu na ulice wyjeżdżają pojazdy uprzywilejowane, które należy przepuszczać poza „kolejką”. Wszystko to sprawia, że podczas rozgrywki należy wykazać się doskonałą zręcznością i refleksem.

Tryby gry

Pomimo że Urban Flow pozwala na zabawę w pojedynkę, gra wydaje się stworzona dla lokalnej, wieloosobowej zabawy w towarzystwie maksymalnie trzech osób. Wówczas do głosu dochodzi bowiem konieczność współpracy pomiędzy graczami, co przy szybko wkradającym się chaosie prowadzi do rozmaitych zabawnych sytuacji.

Tryby gry

Filarem gry Urban Flow jest rozbudowana kampania. Poza tym na sprawdzenie czeka tryb „endless”, w ramach którego nie ograniczają nas żadne z góry narzucone zadania.

Kwestie techniczne

Barwna, kreskówkowa grafika gry Urban Flow prezentuje się przyjemnie dla oka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 8.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Urban Flow: Odpowiednia dla każdego wieku.