Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka THW Simulator 2012 (PC)
OkładkaTHW Simulator 2012 (PC)

Symulator służb ratunkowych 2012 PC

THW Simulator 2012

Symulator służb ratunkowych 2012 to gra symulacyjna wyprodukowana przez studio deweloperskie Crenetic. Gracz ma okazję zarządzać zespołem jednostki ratowniczej oraz wykorzystywanymi przez nią specjalistycznymi pojazdami (m.in. dźwigiem, buldożerem i łodzią motorową).

Symulacje | pojazdy ratunkowe | ratownictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator służb ratunkowych 2012 Premiera PC

24kwietnia2012

pudełko PL

19października2012

producent: Crenetic wydawca: Rondomedia wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Symulator służb ratunkowych 2012 to produkcja studia deweloperskiego Crenetic, skierowana do osób zainteresowanych tematyką ratownictwa cywilnego i usuwania skutków katastrof. Tytuł wyprodukowany został przy współpracy z niemieckimi służbami ratowniczymi THW (Technisches Hilfswerk).

Gracz kieruje poczynaniami jednostki ratowniczej wzywanej do sytuacji kryzysowych. Do jego obowiązków należy m.in. usuwanie skutków różnego rodzaju wypadków i katastrof, mogących stanowić zagrożenie dla ludności, a także udział w akcjach ratunkowych.

Rozgrywka łączy elementy symulacji i strategii, pozwalając zarówno na dowodzenie zespołem ratowników jak i bezpośrednie sterowanie maszynami. Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie rozmaitych urządzeń oraz pojazdów na wyposażeniu THW. W trakcie wykonywania misji gracz może m.in. posłużyć się piłą łańcuchową do betonu, rozstawić ścianę przeciwpowodziową, zasiąść w kabinie dźwigu, prowadzić buldożer oraz sterować łodzią motorową.

Dostępne scenariusze obejmują najczęstsze zdarzenia, z jakimi mają do czynienia jednostki THW. Począwszy od usuwania drzew powalonych przez wiatr, poprzez zabezpieczanie niestabilnych budynków, aż po ewakuację ludności z terenów objętych powodzią.

Symulator służb ratunkowych 2012 wyróżnia się atrakcyjną, jak na tego rodzaju produkcję, oprawą wizualną. Modele pojazdów przygotowano z dużą starannością o zgodność z detalami nadwozi autentycznych odpowiedników. Zastosowany system fizyki jazdy jest jednak mocno uproszczony, dzięki czemu nawet mniej wprawni gracze poradzą sobie z kierowaniem pojazdami.

Ostatnia modyfikacja 19 października 2012

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Symulator służb ratunkowych 2012 cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Symulator służb ratunkowych 2012: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator służb ratunkowych 2012 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM (2
  • 5 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7