Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka The Three Worlds of Flipper & Lopaka (PC)

Flipper i Lopaka: Trzy Światy PC

The Three Worlds of Flipper & Lopaka

Flipper i Lopaka: Trzy Światy to gra edukacyjna dla najmłodszych.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka The Three Worlds of Flipper & Lopaka (PC)

producent: Forest Interactive

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Nicolas Games

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12września2000

1czerwca2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flipper i Lopaka: Trzy Światy to gra edukacyjna dla najmłodszych. Jako produkt skierowany do dzieci tytuł ten traktuje o przygodach popularnego delfina Flippera, rysunkowej postaci, którą na co dzień można oglądać w licznych dobranockach i która na przestrzeni lat doczekała się wielu gadżetów ze swoją podobizną, w tym kart oraz maskotek, nie wspominając już o kolekcji ubrań dedykowanych naszym pociechom.

Produkcja stworzona przez australijskich programistów z grupy Forest Interactive pozwala nam na poznanie nie jednego, a aż trzech światów, które to możemy eksplorować z pomocą tytułowego zwierzaka oraz dwójki jego przyjaciół – Lopaki i Noli. Zaserwowane nam lokacje to Góry, Wybrzeże oraz Morze. Każda z nich skrywa w sobie cztery wyzwania, po ukończeniu których nagradzani jesteśmy częściami do posiadanej przez nas łodzi podwodnej. Po zmontowaniu wspomnianego pojazdu możemy przystąpić do finałowej misji, wieńczącej nasze dwuwymiarowe przygody z sympatycznym delfinem i jego kompanami.

W pierwszej, górskiej części gry wcielamy się w Lopakę i bierzemy udział w takich konkurencjach, jak skoki na palmach, testy pamięciowe, przechodzenie przez labirynt czy też zręcznościowy wyścig. Następnie pomagamy Noli w jej wędrówce po Wybrzeżu. Tutaj zajmujemy się połowem ryb, żeglugą, naprawianiem okolicznej zapory oraz nauką nurkowania. Jako Flipper z kolei walczymy z groźną ośmiornicą imieniem Dexter, karmimy innych mieszkańców oceanu, rozpoznajemy nieznane dotąd stworzenia, a także torujemy sobie drogę do starożytnego miasta cywilizacji Quetzo. Po wykonaniu tychże czynności dane jest nam przystąpić do końcowego fragmentu Trzech Światów, na które składają się: podwodne polowanie oraz pomoc w naprawie organów pokonanego wcześniej Dextera.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe The Three Worlds of Flipper & Lopaka

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Flipper i Lopaka: Trzy Światy

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 200 MHz
  • 32 MB RAM
  • Windows 2000/XP