Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePSP
Okładka Sweet Fuse: At Your Side (PSP)
OkładkaSweet Fuse: At Your Side (PSP)

Sweet Fuse: At Your Side PSP

Sweet Fuse: At Your Side to gra przygodowa w formie interaktywnej powieści graficznej. Główna bohaterka, której poczynaniami kieruje gracz, bierze udział w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce, by uwolnić swego wuja, słynnego twórcę gier wideo - Keiji Inafune z rąk szaleńca.

Przygodowe | 2D | visual novel | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sweet Fuse: At Your Side Premiera PSP

27sierpnia2013

producent: Idea Factory wydawca: Aksys Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Sweet Fuse: At Your Side to produkcja japońskiego studia Idea Factory Otomate skierowana do miłośników przygodówek w klimatach manga i anime. Gra utrzymana jest w konwencji interaktywnej powieści graficznej, którą uatrakcyjniają zagadki logiczne.

Główna bohaterka - Saki Inafune to siostrzenica Keji Inafune, słynnego twórcy gier wideo. Pewnego dnia dziewczyna zostaje zaproszona przez swego wuja na otwarcie nowego lunaparku. Niestety, radosną ceremonię niespodziewanie przerywa pojawienie się hrabiego Hogsteina. Złoczyńca wysadza w powietrze diabelski młyn, porywa zarząd wesołego miasteczka i zapowiada rozpoczęcie serii śmiertelnie niebezpiecznych gier. By uratować krewnego Saki decyduje się wziąć udział w turnieju.

Zadaniem gracza jest pomóc bohaterce i jej towarzyszom sprostać zadaniom, przed jakimi zostaną postawieni przez hrabiego Hogsteina. Kolejne zagadki logiczne wymagają sprytu, determinacji, a często również nietuzinkowego sposobu myślenia. Zabawę ubarwiają nieszablonowe postaci niezależne oraz liczne zwroty akcji prowadzącej do jednego z 14 możliwych zakończeń gry.

Od strony wizualnej Sweet Fuse: At Your Side w dużym stopniu przypomina komiks manga. Bieg fabuły ilustrowany jest za pomocą dwuwymiarowych ilustracji w jaskrawej kolorystyce i z wyrazistymi podobiznami bohaterów.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sweet Fuse: At Your Side

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.