Wyszukiwarka gier
Star Wars: Behind the Magic

Star Wars: Behind the Magic

PC
po premierze

Data wydania: 15 czerwca 1998

Przygodowe, Science fiction, Star Wars, Filmy, Singleplayer

Encyklopedia multimedialna skierowana do wszystkich miłośników trylogii Gwiezdne Wojny, zawierająca kompletny zestaw informacji na temat filmowego świata oraz Epizodu I: Phantom Menace.

5.9

Gracze

OCEŃ
Oceny

Star Wars: Behind the Magic to wyjątkowe wydanie multimedialne z Lucas Arts, zawierające kompletny zestaw informacji encyklopedycznych na temat Gwiezdnych Wojen. Przydatne dla wszystkich miłośników kosmicznej sagi, jest niewyczerpalnym źródłem dokumentacji opisującej w dogłębny sposób świat Star Wars, rozgrywających się w nim powieści czy komiksów. Mamy całe archiwum filmów LucasArts, łącznie z rzadko spotykanymi wstawkami filmowymi, zdjęciami oraz specjalnie nagranym wywiadem z zespołem pracującym przy Gwiezdnych Wojnach.

Poszczególne działy encyklopedii obejmują na przykład opis scen z filmów, postaci, technologii, wydarzeń, wszechświata oraz wprowadzenie do filmu Star Wars Episode I: The Phantom Menace. Dla maniaków trylogii przygotowano zestaw setek pytań i odpowiedzi sprawdzających naszą znajomość świata i fabuły Gwiezdnych Wojen. W sumie w Behind the Magic zobaczyć można ponad 2000 zdjęć, dwadzieścia trójwymiarowych modeli, 40 minut cyfrowej jakości filmów, 20 minut muzyki oraz 30 konstrukcji statków kosmicznych.

Czytaj więcej

Platformy:

PC Windows

PC Windows

Ograniczenia wiekowe: brak ograniczeń

Gry podobne:

Publicystyka

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Star Wars: Behind the Magic:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 166MHz, 32MB RAM.

Oceny gry

Średnie Oceny:

5.9

Ocena Graczy

Średnia z 24 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Przygodowe
2018-11-27
18:59

Vergesso Junior

oooo dobrze pamiętam BTM, spędziłem wiele miłych godzin przed kompem z tą encyklopedią. Polecam gorąco tą oto świetną retrospektywe o tym programie: [link]

Komentarz: Vergesso
2020-06-07
22:19

bart_funk Junior

😁

Świetna encyklopedia wiedzy o Star Wars! W programie była gra gdzie można było przetestować bronie ze świata SW na Szturmowcu :)

Komentarz: bart_funk
2020-06-07
22:24

zanonimizowany622647 Legend

W swoim czasie polowałem na to, ale ostatecznie nie zdobyłem....Teraz mi już nie zależy, bo jednak program jest już nieco...przestarzały.....Pojawiło się od tamtego czasu mnóstwo gier, filmów, książek poszerzających wiedzę o uniwersum. Przydałaby się reedycja tego z uzupełnioną bazą danych.

Komentarz: zanonimizowany622647

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl