Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Spacetime (PC)
OkładkaSpacetime (PC)

Spacetime PC

Osadzone w realiach science fiction RPG akcji, będące autorskim projektem Michaela Hoge – twórcy serii Gothic i jednego ze współzałożycieli studia Piranha Bytes.

RPG | TPP | science fiction | statki kosmiczne | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spacetime Premiera PC

anulowana

producent: Piranha Bytes Red

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Spacetime

Star Valor

Spacetime to osadzone w realiach science-fiction RPG akcji, którego cechą charakterystyczną jest nieskrępowana eksploracja kosmosu. Autorem gry jest Michael Hoge – jeden ze współzałożycieli niemieckiego studia Piranha Bytes oraz twórca kultowej serii Gothic. Hoge nie brał udziału w pracach nad ostatnią grą studia, Risen 3, a w czasie wolnym poświęcił się tworzeniu kolejnego autorskiego projektu. Do prac nad tytułem zaprosił dawnych kolegów, tworząc w ten sposób niewielki oddział swojego macierzystego studia, nazwany Piranha Bytes Red.

Akcja Spacetime toczy się w całości w przestrzeni kosmicznej. Gracz wciela się w kapitana statku, który, eksplorując galaktykę, odkrywa i bada nieznane planety oraz walczy z innymi statkami. W grze zrezygnowano z tradycyjnego systemu rozwoju postaci, a nasz statek od początku rozgrywki może udać się w dowolnie wybrane przez siebie miejsce. Mimo to, otrzymujemy możliwość ustawicznej rozbudowy statku oraz kompletowania jego załogi.

Całość ukazana jest w perspektywie pierwszoosobowej i pracuje pod kontrolą najnowszej generacji zaawansowanego silnika Unreal Engine 4.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 222 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Spacetime: Odpowiednia dla każdego wieku.