Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Snowcat Simulator 2011 (PC)

Snowcat Simulator 2011 PC

Snowcat Simulator 2

Snowcat Simulator to wyprodukowana przez zespół deweloperski firmy UIG Entertainment symulacja ratraka śnieżnego. Gracz wciela się w rolę pracownika dbającego o zadowolenie narciarzy przebywających na alpejskich stokach.

Symulacje | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Snowcat Simulator 2011 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13lutego2010

Snowcat Simulator jest pierwszą odsłoną serii symulacji prac związanych z obsługą sprzętu i pojazdów do utrzymania pokrywy śnieżnej na stokach narciarskich. Tytuł wyprodukowany został przez specjalizującą się w tego typu grach firmę UIG Entertainment.

Gracz wciela się w rolę pracownika ośrodka wypoczynkowego w górach. Jego zadaniem jest zapewnienie komfortowych warunków dla narciarzy i skateboardzistów. Wymaga to przygotowania stoków narciarskich przy użyciu rozmaitych maszyn, w tym armatek śnieżnych i ratraków.

Kampania główna podzielona została na szereg misji, w trakcie których gracz musi uporać się m.in. ze zniszczeniami dokonanymi przez snowboardzistów, a także zmieniającymi się warunkami pogodowymi (silne powiewy wiatru, gwałtowne opady śniegu itp.). Zabawa polega przede wszystkim na obsłudze ciężkiego sprzętu przeznaczonego m.in. do produkcji śniegu oraz przygotowywania podłoża dla narciarzy.

Snowcat Simulator oferuje trójwymiarowe środowisko graficzne. Jakość oprawy wizualnej odbiega jednak od standardów współczesnych gier, co przekłada się m.in. na niewielką szczegółowość otoczenia i modeli pojazdów. Twórcy postarali się natomiast o zmienne warunki oświetleniowe oraz możliwość wyboru jednego z kilku wariantów ustawienia kamery (np. z kabiny pojazdu).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Snowcat Simulator 2011

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Snowcat Simulator 2011

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 2GHz
  • 1GB RAM
  • karta graficzna 128MB VRAM
  • 750MB HDD
  • Windows XP/Vista/7