Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka SingStar Back To The 80s (PS3)

SingStar Back To The 80s PS3

SingStar Back To The 80s to wyprodukowana przez firmę Sony Computer Entertainment gra towarzyska, w której gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Rozgrywka bazuje na klasycznych zasadach karaoke, a podkład muzyczny stanowi 30 największych przebojów lat 80.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka SingStar Back To The 80s (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

28października2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dzięki SingStar Back To The 80s możemy zaśpiewać największe muzyczne przeboje lat osiemdziesiątych przed ekranem własnego telewizora. Grę opracowało to same studio, które zapoczątkowało serię, czyli londyński oddział firmy Sony. Do zabawy niezbędne są specjalnie mikrofony (czerwony i niebieski) oraz opcjonalnie kamerka EyeToy.

Tytuł można śmiało porównać z klasycznym karaoke. Po wybraniu piosenki oglądamy wideoklip z daną piosenką, dodatkowo wzbogacony o jej tekst. Celem gry jest śpiewanie według wyświetlanych na ekranie linii oznaczających ton głosu. Im lepiej śpiewamy, tym dostajemy większe premie punktowe liczone za każdą pojedynczą linijkę śpiewanego tekstu. Na koniec piosenki punkty są sumowane, a nasz wynik ląduje na specjalnej liście, którą możemy także udostępnić w sieci.

Tytuł, stosownie do swojej nazwy, udostępnia nam trzydzieści utworów pochodzących z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. To już druga gra w serii, która w pełni poświęcona jest przebojom z tamtego okresu.

Zabawę urozmaica szereg trybów rozgrywki pozwalających między innymi na rozgrywanie specjalnych turniejów mających na celu wyłonienie najlepszego wokalisty. Można śpiewać na zmianę lub wspólnie na jednym ekranie przy pomocy dwóch mikrofonów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI SingStar Back To The 80s

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.