Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Sea-Monkeys (PC)
OkładkaSea-Monkeys (PC)

Sea-Monkeys PC

Najnowsza gra zespołu Creature Labs, w której hodujemy i wychowujemy morskie stworzenia kierujące się zaawansowaną sztuczną inteligencją.

Logiczne | edukacyjne

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sea-Monkeys Premiera PC

28grudnia2001

producent: Creatures Labs wydawca: Xicat Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Najnowsza gra zespołu Creature Labs, słynnego ze stworzenia kierujących się własną „inteligencją” Nornów, bohaterów kilku tytułów z serii Creatures. W Sea-Monkeys również hodujemy i wychowujemy stworzenia kierujące się zaawansowaną sztuczną inteligencją, choć tym razem ich naturalnym środowiskiem są morskie wody. Jak na prawdziwą symulację życia przystało zaczynamy dbać o morskie stworzonka już od ich najmłodszych lat, uczyć ich oraz bawić się z nimi.

Morskie małpki żyją w kolorowym akwarium, gdzie zamieszkiwać może kilka ich rodzin. Oprócz tego spotkamy tam przeróżne morskie stworzenia i ryby, urozmaicające życie naszym bohaterom. Możemy bezpośrednio obserwować jak każde z nich reaguje inaczej na widok morskich małpek. Rozwój naszych podopiecznych zależy od sposobu w jaki je karmimy, opieki oraz spokoju we własnym domu. Możemy użyć kilku różnych środków przyspieszających ich wzrost lub zwiększających energię życiową. Aby się nie nudzić dostępne są specjalne atrakcje, jak karaoke, statek piracki, skrzynia ze skarbami, podwodne wulkany, piłeczki polo czy powietrzny prysznic.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Sea-Monkeys: Odpowiednia dla każdego wieku.

Sea-Monkeys Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D