Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCWiiNDS
Okładka Scene it?: Twilight (NDS)
OkładkaScene it?: Twilight (NDS)

Scene it?: Twilight

Scene it?: Twilight to interaktywny quiz, adresowany do miłośników filmu Zmierzch. Gracze mają okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat fabuły, bohaterów, miejsc i rozmaitych faktów związanych z wyreżyserowanym przez Catherine Hardwicke obrazem.

Towarzyskie | quiz | filmy | wampiry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scene it?: Twilight Premiera

24lis2009

PC NDS Wii

producent: Screenlife LLC wydawca: Konami

Scene it?: Twilight jest trzecią odsłoną popularnego (zwłaszcza wśród użytkowników konsol i smartfonów) cyklu interaktywnych quizów, rozwijanego przez ekipę deweloperską studia Screenlife. Tym razem twórcy gry postanowili skupić się wyłącznie na zagadkach związanych z filmem Zmierzch (Twilight, 2008), co sprawia, że produkcja adresowana jest głównie do fanów kinowego przeboju.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii Scene it? gracze mają okazję sprawdzić swoją wiedzę, uczestnicząc w wirtualnym teleturnieju. Twórcy przygotowali zestaw 500 pytań, z których każde posiada kilka wariantów odpowiedzi. Zagadkom często towarzyszą zdjęcia, dźwięki lub fragmenty filmu.

Scene it?: Twilight wyróżnia się na tle innych gier z cyklu zmienionym interfejsem użytkownika, który dostosowany został do stylistyki opowieści o młodych wampirach. Zmodyfikowano również dostępne tryby zabawy. Na pytania odpowiadać można w rundach lub w seriach po 10, 20 bądź 30 zagadek. Wprowadzono również nowy, bardziej emocjonujący system punktacji.

Gra umożliwia zabawę z udziałem żywych przeciwników. W rywalizacji o miano prawdziwego znawcy filmu Zmierzch uczestniczyć może maksymalnie czterech graczy.

Ostatnia modyfikacja 30 marca 2012

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Scene it?: Twilight: 12+

PC
Wii
NDS