Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Salon Pieknosci dla Zwierzat (PC)

Salon Piękności dla Zwierząt PC

Salon Pieknosci dla Zwierzat

Gra strategiczna stworzona z myślą o najmłodszych graczach, interesujących się zwierzętami. Tym razem dostajemy możliwość pokierowania salonem piękności dla naszych podopiecznych i zadbania o ich nienaganny wygląd.

Logiczne | edukacyjne | zwierzęta | psy | koty

PC Windows
Okładka Salon Pieknosci dla Zwierzat (PC)

wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18listopada2013

18listopada2013

pudełko PL

Salon Piękności dla Zwierząt to przeznaczona dla najmłodszych odbiorców prosta gra strategiczna, w której kierujemy niewielkim salonem piękności dla zwierząt. Za stworzenie tej produkcji odpowiada niemieckie studio dtp young entertainment, mające w swoim dorobku szereg innych produkcji zaprojektowanych z myślą o dzieciach.

Tytuł ten pozwala nam na kompleksowe zarządzanie ośrodkiem urody zwierząt, których właściciele nie są zadowoleni z wyglądu swoich podopiecznych i powierzają nam misję ich wyczyszczenia oraz ufryzowania. Klienci przybywający do naszego ośrodka mają możliwość skorzystania z wielu różnorodnych oferowanych przez gracza usług – wśród nich znajduje się strzyżenie, kąpanie, farbowanie czy też opieka stomatologiczna. Dodatkową opcją jest możliwość zaprojektowania różnorodnych dodatków urozmaicających wygląd zwierzaka.

Wraz z rozwojem naszej postaci i wypełnianiem kolejnych zleceń, zyskujemy dostęp do luksusowych narzędzi i przedmiotów, które możemy spożytkować podczas kolejnych misji oraz wykonywania powierzonych nam czynności. Ponadto za zarobione pieniądze gracz dokonuje rozbudowy istniejącego ośrodka lub wznosi nowe punkty, takie jak sklep z akcesoriami dla zwierząt, hotel czy ośrodek odnowy biologicznej. Na ocenę naszej pracy wpływ mają przede wszystkim opinie i zadowolenie naszych klientów, więc to dzięki zaspokajaniu ich potrzeb jesteśmy w stanie pokonywać kolejne etapy rozgrywki.

Produkcja cechuje się prostą, kolorową grafiką idealną dla najmłodszych graczy, a interfejs gry jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 24,90 PLN

Wymagania wiekowe Salon Pieknosci dla Zwierzat

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Salon Piękności dla Zwierząt

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium IV 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), Windows XP