Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Remedy (PC)
OkładkaRemedy (PC)

Remedy PC

Remedy to klasyczna gra przygodowa, ukazana z perspektywy pierwszej osoby i wyposażona w interfejs point and click. Wcielamy się w niej w rolę Angielki Carol, dwudziestokilkuletniej dziewczyny, która zafundowała sobie dłuższe wakacje w Szwecji.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Remedy Premiera PC

23listopada2004

producent: MDNA Games wydawca: MDNA Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Remedy to klasyczna gra przygodowa, ukazana z perspektywy pierwszej osoby i wyposażona w interfejs point and click. Wcielamy się w niej w rolę Angielki Carol, dwudziestokilkuletniej dziewczyny, która zafundowała sobie dłuższe wakacje w Szwecji. Historia opowiedziana w grze rozpoczyna się w momencie, gdy główna bohaterka otrzymuje informację o śmierci swojego przyjaciela - detektywa. Z listu dowiaduje się, że tuż przed śmiercią pracował on nad skomplikowaną sprawą. Chcąc niejako pomóc zaprzyjaźnionemu detektywowi w dokończeniu ostatniego śledztwa, Carol sama rozpoczyna dochodzenie, w mieście, w którym prawie nikogo nie zna. Nie wiedząc zupełnie, od czego zacząć, nasza bohaterka zaczyna mozolnie badać materiały pozostawione przez przyjaciela. Wkrótce okazuje się, że właśnie to tajemnicze śledztwo mogło doprowadzić detektywa do śmierci…

Rozgrywka w Remedy, podobnie jak w innych klasycznych grach przygodowych, polega na eksplorowaniu i zwiedzaniu lokacji, zbieraniu różnych przedmiotów, wskazówek oraz rozwiązywaniu detektywistycznych zagadek. W trakcie naszych poszukiwań napotkamy kilka interesujących postaci, które pomogą nam podczas śledztwa. Gra nie zawiera żadnych scen przemocy, zatem nadaje się także dla młodszych użytkowników komputerów. Całość rozgrywa się w Szwecji, a oprawę graficzną programu tworzy ponad tysiąc zdjęć rzeczywistych miejsc.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Remedy: Odpowiednia dla każdego wieku.

Remedy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 400 MHz
  • 32 MB RAM