Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Radical Relocation (PC)

Radical Relocation PC

Radical Relocation jest grą logiczno-zręcznościową, w której staramy się dokonać przeprowadzki – naszym zadaniem jest odpowiednie ułożenie dobytku na pojeździe i dotarcie z nim na miejsce. Produkcja została opracowana przez studio Winglett Entertainment.

Logiczne | humorystyczne | elementy zręcznościowe | indie

PC Windows
Okładka Radical Relocation (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31sierpnia2020

31sierpnia2020

Steam

Radical Relocation to gra logiczna, w której wcielamy się w osobę próbującą dokonać przeprowadzki. Produkcja wymaga od gracza znalezienia drogi przez osiedle i rozwiązywania przeróżnych zagadek opartych na zasadach fizyki. Za jej opracowanie odpowiada studio Winglett Entertainment. Wydawcą jest firma Iceberg Interactive.

Mechanika

Radical Relocation to gra logiczna, w której akcję obserwujemy z różnych perspektyw. Głównym zadaniem gracza jest pomyślne dokonanie przeprowadzki. Wymaga to załadowania na środek transportu (dostępnych jest przeszło dwadzieścia różnych samochodów i łodzi) naszego dobytku, a następnie przejechanie / przepłynięcie do wyznaczonego punktu.

Poradzenie sobie z tym wyzwaniem nie jest tak proste, jak się wydaje, bowiem przedmioty są zróżnicowane (od pudeł aż po takie rzeczy, jak pianina czy kosze do koszykówki) i niekoniecznie da się je łatwo ułożyć. Do tego dobytekłatwo spada, a poziomy zostały zaprojektowane w taki sposób, by jeszcze bardziej utrudniać graczowi życie.

By osiągnąć sukces trzeba właściwie zaplanować układ obiektów na dachu, a także wykazać się nienagannymi umiejętnościami kierowania samochodem lub łodzią. Musimy ciągle uważać na przeszkody – m.in. na skutery wodne, dziury w drodze czy śmietniki.

Tryby gry

W Radical Relocation możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą rozgrywki jest tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Radical Relocation posiada przeciętną, trójwymiarową oprawę graficzną. Styl artystyczny tej produkcji nie sili się na realizm – zarówno świat gry, jak i istniejące w nim obiekty zbudowane z mało szczegółowych bloków. W połączeniu z wyrazistymi, pastelowymi barwami daje to efekt przypominający nieco film animowany.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 35,99 PLN

Gry podobne do Radical Relocation

Wymagania wiekowe Radical Relocation

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Radical Relocation

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10 64-bit
  • Zalecane: Quad Core 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10 64-bit