Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka R.A. One (PS3)

R.A. One PS3

Adaptacja indyjskiego wysokobudżetowego filmu science-giction. Jest to zrecznościowa gra akcji, w której do wyboru jest sześć grywalnych postaci. Każda z nich posiada własne umiejętności i styl walki.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka R.A. One (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

5października2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

R.A. One to pierwsza w historii gier wideo adaptacja wysokobudżetowej indyjskiej produkcji kinowej - filmu pod tym samym tytułem, w którym występuje gwiazda tamtejszej kinematografii, Shah Rukh Khan. Aktor nie tylko na potrzeby gry ponownie wcielił się tego samego bohatera, ale także jest autorem historii będącej podstawą jej scenariusza.

Konsolowe R.A. One przedstawia opowieść osadzoną w futurystycznych realiach science-fiction, przed wydarzeniami znanymi ze srebrnego ekranu. Produkcja jest zrecznościową grą akcji, nie pozostającą w tyle pod względem spektakularności za swoim filmowym odpowiednikiem.

Do wyboru mamy sześć grywalnych postaci, z których każda różni się nieco umiejętnościami i wymaganym do opanowania przez gracza stylem gry. Twórcy przygotowali dwadzieścia unikalnych lokacji, spośród których fani filmu z pewnością rozpoznają te znajome z kina.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe R.A. One

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe R.A. One

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network