Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCWii
Okładka Project Runway (Wii)
OkładkaProject Runway (Wii)

Project Runway

Gra symulacyjna, oparta na słynnym amerykańskim reality show Project Runway.

Symulacje | moda

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project Runway Premiera

2mar2010

Wii PC

Project Runway to przeznaczona głównie dla odbiorców płci żeńskiej gra, oparta na słynnym amerykańskim reality show Project Runway znanym w Polsce jako Misja Moda. Za przeniesienie jej na ekrany monitorów odpowiada Tornado Studios, znane z gier arcade’owych na konsole, urządzenia mobilne i Facebooka.

Telewizyjna wersja show zadebiutowała na antenie w 2005 roku i odniosła spory sukces w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Norwegii, Malezji, Australii i na Filipinach. Celem rywalizacji było wyłonienie spośród grupy początkujących projektantów mody osoby, która wykaże się największą pomysłowością oraz inwencją podczas tworzenia własnej kolekcji. Zmagania uczestników oceniało czteroosobowe jury pod wodzą słynnej modelki Heidi Klum, a w wykonaniu szeregu zadań pomagał zawodnikom mentor w osobie słynnego krytyka mody, Tima Gunna.

Podobne zadania stawia przed nami gra Project Runway. Naszym celem jest zaprojektowanie, stworzenie i zaprezentowanie jurorom swojej własnej kolekcji. Dodatkowo musimy jednak zadbać o modelki, których zadaniem będzie zaprezentowanie naszych dokonań w możliwie efektowny sposób. Do nas należeć więc będzie zatroszczenie się o ubiór, odpowiednią fryzurę, makijaż i akcesoria naszych podopiecznych.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w elektronicznej wersji telewizyjnego show, deweloperzy oddali do dyspozycji graczy również dwa inne tryby gry. W pierwszym z nich skupiamy się na sesjach zdjęciowych, w wybranym przez nas egzotycznym plenerze. W drugim możemy rozpocząć własną karierę i jako projektant dać upust naszym modowym fantazjom.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Project Runway: Odpowiednia dla każdego wieku.

Project Runway Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 2
  • 5 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista/7
Wii
PC