Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Namco Museum Essentials (PS3)

Namco Museum Essentials PS3

Namco Museum.comm

Namco Museum Essentials to pakiet klasycznych zręcznościówek wyprodukowanych przez firmę Namco. W zestawie znalazły się m.in.: Pac-man, Galaga, Dig Dug, Dragon Spirit, Xevious oraz Xevious: Resurrection. Każda z gier otrzymała oprawę wizualną w jakości High Definition.

Zręcznościowe | 2D | pakiet | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Namco Museum Essentials (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

29stycznia2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Namco Museum Essentials to pierwszy zestaw klasycznych gier japońskiej firmy Namco Bandai wydany na konsolę PlayStation 3. W jego skład weszły takie produkcje, jak: Pac-man, Galaga, Dig Dug, Dragon Spirit, Xevious oraz Xevious: Resurrection. Kompilacje można nabyć za pośrednictwem PlayStation Network.

Każda z wymienionych powyżej pozycji została przemodelowana i przystosowana do możliwości konsoli Sony. Akcję obserwujemy zatem w rozdzielczości 1080p, choć oprawa gier pozostała jak najbardziej klasyczna. Jedynie w przypadku Xevious: Resurrection możemy mówić o nowoczesnym wznowieniu. Zmianie uległa nie tylko grafika, dostosowana do poziomu dzisiejszych arcade’owych strzelanin, ale również mechanika rozgrywki uzupełniona o kilka nowych rozwiązań (m.in. zdobywanie ulepszeń i rozbudowa statku).

Zestaw Namco Museum Essentials oferuje oczywiście wsparcie w postaci Trofeów oraz rankingów najlepszych graczy. Dodatkowo, w dniu premiery gry, firma Sony udostępniła w ramach Home specjalną przestrzeń Namco Bandai Games PlayStation Home Destination – wielki salon gier firmy Namco Bandai.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Namco Museum Essentials

12+