Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka My Hero: Astronaut (NDS)

My Hero: Astronaut NDS

My Hero: Astronaut umożliwia graczom na wcielenie się w postać astronauty i wykonywanie szeregu zadań związanych z jego obowiązkami podczas wirtualnej podróży na Marsa.

Symulacje | science fiction | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka My Hero: Astronaut (NDS)

producent: Game Life

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Astronaut to podtytuł gry z cyklu My Hero, sygnowanego logo Majesco. Stanowi ona połączenie przygodówki z symulacją, a gracz, jak sama jej nazwa wskazuje, wciela się w niej w postać astronauty.

Nasz bohater to nowy rekrut państwa noszącego miano Zjednoczonych Stanów Zachodu, a jego zadaniem jest odpowiednie pokierowanie podległym mu zespołem astronautów oraz podbój kosmosu. Oczywiście, zanim ubiegnie ich konkurencja. Rozgrywka podzielona została na 8 rozdziałów, podczas których bierzemy udział w ponad 40 misjach. W drodze na Marsa, bo taki jest główny cel naszej wyprawy, mamy okazję pilotowania zarówno samej rakiety jak również pojazdów w rodzaju Space Rover czy Lunar Lander.

Do naszych zadań należy także m.in. niszczenie asteroid, które weszły w kurs kolizyjny z Ziemią, reperowanie satelitów czy rutynowa kontrola stacji kosmicznej. Prowadzony przez nas bohater odbywa też spacery w przestrzeni kosmicznej – wtedy musimy kontrolować poziom tlenu aby bezpiecznie sprowadzić go z powrotem na pokład statku. Każda misja zakończona sukcesem owocuje zdobyciem medalu oraz specjalnych bonusów.

Rozgrywka w My Hero: Astronaut okraszona została całkiem przyjemną grafiką, a sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne dzięki wykorzystaniu stylusa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe My Hero: Astronaut

odpowiednia dla każdego wieku