Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka LP Recharge (WWW)
OkładkaLP Recharge (WWW)

LP Recharge WWW

LP Recharge to strzelanina top-down z widokiem z góry, przygotowana we współpracy z zespołem Linkin Park.

Akcji | Facebook | top-down | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LP Recharge Premiera WWW

12września2013

LP Recharge to przeznaczona dla użytkowników Facebooka przeglądarkowa strzelanina z widokiem z góry, przygotowana przez studio Kuuluu Interactive Entertainment we współpracy ze słynną rockową grupą Linkin Park, znaną graczom m.in. z soundtracku do Medal of Honor i Medal of Honor: Warfighter. Projekt wspiera kampanię na rzecz energii odnawialnej, prowadzoną pod nazwą „Power The World” przez założoną w 2005 roku przez zespół organizację charytatywną Music For Relief.

Akcja gry toczy się w niezbyt odległej przyszłości, w której ludzkość wyeksploatowała już wszystkie zasoby naturalne planety. Społeczeństwo i jego skromne zapasy energii znajdują się pod kontrolą maszyn. Naszym zadaniem jest połączyć siły z graczami z całego świata by wspólnie stawić im czoła i naładować świat czystą, zrównoważoną energią.

Stworzone na silniku Unity 3D LP Recharge jest ukazaną w widoku z góry strzelaniną typu top-down. Gameplay sprowadza się w głównej mierze do eksploracji terenu misji w poszukiwaniu wysysających energię naszej planety węzłów energetycznych wroga. Podczas rozgrywki musimy torować sobie drogę, niszcząc elementy otoczenia, dezaktywując pułapki i blokujące nam drogę drzwi oraz eliminując próbujących pokrzyżować nasze plany, mechanicznych przeciwników. Jak większość gier społecznościowych nasze działania determinuje dostępny zapas energii, która zużywa się podczas misji. Energia odnawia się samoczynnie z biegiem czasu, ale możemy ten proces przyspieszyć, korzystając z mikropłatności.

W grze możemy wziąć udział w kampanii, w której jako członek ruchu oporu zdobywamy kolejne z 10 opanowanych przez maszyny sektorów. Prócz tego twórcy przygotowali codzienne misje, podczas których możemy zarobić dodatkowe kryształy wykorzystywane m.in. do zmiany wyglądu lub zakupu dodatkowego ekwipunku, podnoszącego umiejętności naszej postaci.

Poruszając ważne problemy ekologii, gra LP Recharge pełni jednocześnie rolę stricte marketingową. Ten właśnie oryginalny sposób promocji wybrali muzycy Linkin Park dla swojego kolejnego albumu z remiksami, zatytułowanego Recharged. Fragmenty płyty usłyszeć można oczywiście w ścieżce dźwiękowej gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe LP Recharge: Odpowiednia dla każdego wieku.