Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS2GCN
Okładka Looney Tunes: Back in Action (PS2)

Looney Tunes: Back in Action

Królik Bugs i Kaczor Duffy łączą swe siły i działają razem, korzystając ze swych, różniących się od siebie, umiejętności. Tylko tak mogą wyruszyć w tę niebezpieczną wyprawę.

Przygodowe | filmy animowane | przygodowe gry akcji

Okładka Looney Tunes: Back in Action (PS2)

producent: Warthog

data premiery gry:

24lis2003

GCN PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Czy wyobrażacie sobie Królika Bugsa i Kaczora Duffy w jednym zgranym zespole? Trudne zadanie, ale tak właśnie dzieje się w tej grze, która bazuje na wydanym w tym samym czasie, pełnometrażowym filmie pod tym samym tytułem.

Dwa bohaterowie musza stanąć ramie w ramie, ponieważ czeka ich ciężka i długa wyprawa po Diament Niebieskiej Małpy, w której przydadzą się odmienne umiejętności każdego z nich. Mamy do czynienia z typowa gra zręcznościowa, w której większość czasu zajmie nam pokonywanie terenowych przeszkód (głównie platform), rozwiązywanie prostych zagadek oraz walka z przeciwnikami. Tempo rozgrywki jest dosyć spore, jednak gra żadnymi nowymi rozwiązaniami nie zaskakuje – raczej powiela znane już kanony. Skorzystano z elementu, który ostatnio często się wykorzystuje – będziemy mogli sterować dwoma postaciami; pomiędzy nimi przełączamy się za wciśnięciem jednego klawisza. Duffy i Bugs oferują inne rodzaje ataków czy umiejętności specjalnych i będziemy musieli odpowiednio sterować postaciami, by grę pchnąć dalej.

W platformówce nie może zabraknąć zbierania przedmiotów – tu naszym łupem (a raczej wspólnym łupem Kaczora i Królika) padną monety, nutki, czy tez statuetki. Oczywiście Gracze są nagradzani bonusami za dokładne ich zbieranie. Grafika w grze stoi na dobrym poziomie, tekstury są ładne, szczegółowe i kolorowe, a złego słowa nie można także powiedzieć o animacji postaci. Fani świata looney Tunes zapewne ucieszą się z tego, ze podczas przygód spotkają inne, znane postaci, jak choćby Tweety’iego czy Kota Sylwestra.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,2 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 119 PLN

Gry podobne do Looney Tunes: Back in Action

Klasyfikacja PEGI Looney Tunes: Back in Action

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
GCN
PS2