Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweGBA
Okładka LEGO Soccer Mania (GBA)
OkładkaLEGO Soccer Mania (GBA)

LEGO Soccer Mania GBA

Mecze piłkarskie przyjdzie Ci rozgrywać różnymi drużynami. Mamy wiec zwykłych piłkarzy, kowbojów, piratów czy Marsjan. Wszyscy stworzeni na wzór oczywiście Lego–ludków.

Sportowe | piłka nożna | LEGO | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Soccer Mania Premiera GBA

6maja2002

producent: Lego Media wydawca: Lego Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do LEGO Soccer Mania

FIFA Football 2005

FIFA 06

FIFA Football 2003

Mecze piłkarskie przyjdzie Ci rozgrywać różnymi drużynami. Mamy wiec zwykłych piłkarzy, kowbojów, piratów czy Marsjan. Wszyscy stworzeni na wzór oczywiście Lego–ludków.

Pojedynki będą toczyć się na dziesięciu dedykowanych poszczególnym seriom klocków LEGO boiskach. Nie ma to jak zagrać meczyk przed średniowiecznym zamkiem, w mroźnych górach, czy na wyspie piratów. Będziesz toczył pojedynki z kolejnymi drużynami sterowanymi przez konsole, lub tez pojedynkował się z kolegą / koleżanka dzięki połączeniu konsol. Istotna sprawa jest to, że nasz zespół możemy stworzyć od podstaw. Bramkarz-pirat, a napastnikiem Marsjanin? Takie połączenia są jak najbardziej możliwe. Gra jest dosyć prosta do opanowania i skierowana szczególnie do młodszych graczy. Dla starszych graczy nie będzie tu wyzwania, za to Ci młodsi i bardzo młodzi zadowolą się niezbyt wygórowanymi zadaniami (nie trzeba grac przez cały weekend żeby nauczyć się strzelać gole). Można wybrać prawdziwy kraj, który będzie się reprezentować, a przy jego nazwie będzie powiewać flaga danego Państwa – to niewątpliwie walor dydaktyczny. W mistrzostwach będziemy walczyć o medale, takie jak te prawdziwe rozdawane na Mistrzostwach Świata.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 5,6 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe LEGO Soccer Mania: Odpowiednia dla każdego wieku.

LEGO Soccer Mania Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel