Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Later Alligator (PC)

Later Alligator PC

Gra przygodowa, w której wcielamy się w Pata – aligatora będącego członkiem największej i najstraszniejszej rodziny z Alligator New York City. W trakcie zabawy przemierzamy lokacje i prowadzimy rozmowy z ponad setką postaci neutralnych, starając się uratować skórę protagoniście.

Przygodowe | 2D | humorystyczne | indie | zwierzęta

PC Windows
Okładka Later Alligator (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18września2019

18września2019

Steam

Later Alligator jest grą przygodową, za której opracowaniem stoją firmy SmallBü oraz Pillow Fight. Podczas gdy pierwsza z nich wyspecjalizowała się w tworzeniu animacji (co znalazło odzwierciedlenie w warstwie wizualnej opisywanej produkcji), druga została założona przez ludzi, którzy wcześniej pracowali nad grą We Know the Devil.

Fabuła

Głównym bohaterem gry Later Alligator jest Pat – członek największej i najbardziej przerażającej rodziny trzęsącej miastem Alligator New York City. Kiedy familia padła ofiarą spisku, protagonista musi spróbować uratować własną skórę, nim będzie na to za późno.

Mechanika

Rozgrywka w Later Alligator polega przede wszystkim na przemierzaniu różnorodnych lokacji i prowadzeniu rozmów z ponad setką postaci neutralnych zamieszkujących miasto Alligator New York City. Zabawę urozmaica trzydzieści minigier, a przygoda może się zakończyć na kilka sposobów determinowanych przez nasze poczynania.

Kwestie techniczne

Cechą charakterystyczną gry Later Alligator jest oryginalna stylistyka dwuwymiarowej grafiki, dzięki której produkcja budzi skojarzenia z animacjami Disneya z pierwszej połowy XX wieku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 64,99 PLN

Gry podobne do Later Alligator

Wymagania wiekowe Later Alligator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Later Alligator

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki GeForce GT 750M lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 10 64-bit